Manu

Reksio i Skarb piratów (PC)

Cechy produktu

  • Producent Aidem Media 
  • Wersja językowa polska 
  • Gatunek edukacyjna 
  • Nośnik do pobrania 

Opis

Pak Bolek i Lolek Tajemnicze zamczysko + Reksio i Skarb Piratów Zestaw dwóch gier: Bolek i Lolek Tajemnicze zamczysko oraz Reksio i Skarb Piratów.Bolek i Lolek Tajemnicze ZamczyskoTo miały być kolejne beztroskie wakacje.

Jednak w drodze do górskiego schroniska coś poszło nie tak. Gwałtowna burza uszkodziła oznakowanie drogi i chłopcy zamiast do schroniska, trafili do tajemniczego zamku niejakiego Mistrza Zygfryda. Ten podejrzany naukowiec nie zamierzał przepuścić takiej okazji!

Każda para rąk, do pracy nad wielkim projektem alchemika była na wagę złota.Pomóż naszym sympatycznym bohaterom zmierzyć się z czyhającymi na nich niebezpieczeństwami. Pokonaj logiczne łamigłówki, jakich pełno w zamku Mistrza.

Rozwiąż zadania i pokonaj labirynty, aby chłopcy bezpiecznie wrócili do domu.Reksio i Skarb PiratówGdzieś na Oceanie Niespokojnym, w tajemniczych okolicznościach znika dowódca piratów Kapitan O'Gryzek.

Razem z nim ginie jedyna mapa prowadząca do legendarnego skarbu... Tymczasem, pływający na desce windsurfingowej Reksio zostaje porwany przez szalejący sztorm. Wśród błysków piorunów i ryku fal Reksio rozbija się u wybrzeży tajemniczej wyspy.

Wkrótce znajduje wyrzuconą przez ocean butelkę z zagadkową zawartością i w ten sposób, wraz z graczem, zostaje wplątany w wielką piracką przygodę...Główne cechy gry Bolek i Lolek Tajemnicze Zamczysko: Przygodowa gra dla dzieci.

Zabawne, animowane postacie. Ponad 30 zróżnicowanych plansz. 10 dodatkowych mini-gier. System automatycznego zapisu stanu gry. Główne cechy gry Reksio i Skarb Piratów: To dynamiczna, wielowątkowa gra przygodowa, rozgrywająca się w ciekawej scenerii tropikalnej wyspy obfitująca w wartkie akcje i niespodziewane zwroty.

Zawiera wiele interesujących zabaw; od gier zręcznościowych po zadania logiczne, a także bogato animowane postacie i sekwencje filmowe oraz niezwykle dowcipne komentarze lektora. Dodatkowo także funkcję automatycznego zapisu stanu gry.

To dużo dobrej zabawy i humoru dla całej rodziny.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie