Moje konto
  • Deponia [PC] Deponia [PC]
  • Deponia [PC] Deponia [PC]

Deponia [PC]

4 oferty z 4 sklepów

Producent CD ProjektWersja językowa polskaGatunek przygodowaPrzedział wiekowy 12+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Goodbye Deponia PC KLUCZ

Goodbye Deponia to trzecia i zarazem finalna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii gier przygodowych typu point and click autorstwa studia Daedalic Entertainment. Firma ma na swoim koncie takie tytuły, jak: Memoria, Edna & Harvey: The Breakout, A New Beginning oraz Edna & Harvey: Harvey''s New Eyes.

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
2804 opinie

Gra PC CDP.PL Deponia PL

Gra PC CDP.PL Deponia PL

Gra PC CDP.PL Deponia PL

Dostępny od ręki  ✓

Saturn

★★★★★
1741 opinii

Gra PC CDP.PL Deponia PL

Gra PC CDP.PL Deponia PL

Gra PC CDP.PL Deponia PL

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentCD Projekt
Wersja językowapolska
Gatunekprzygodowa
Przedział wiekowy12+

Opis:Deponia to jedna wielka góra śmieci. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady. To po prostu bardzo zaśmiecona planeta. Oczywiście są piękne, podniebne miasta, ale tacy ludzie jak Rufus nie mają tam wstępu.

A szkoda, bo Rufus ma już dosyć swojego brudnego życia. Okazja nadarza się, gdy bohater spotyka tajemniczą gwia... dziewczynę. Goal ląduje w Deponii, a Rufus postanawia ją odstawić do domu.Deponia to pełna humoru przygodówka.

Jej twórcy mieli w pamięci takich autorów jak Douglas Adams czy Terry Pratchett. W efekcie wiele zagadek, które przyjdzie nam rozwiązać, może nie być równie konwencjonalnych, co w innych grach. A do tego dochodzi piękna, ręcznie rysowana grafika, przywodząca na myśl największe klasyki gatunku (tak, Monkey Island, mówimy o Tobie!).Twórcy gry mają doświadczenie w gatunku.

Studio Daedalic wydało już kilka innych przygodówek, w tym ciepło przyjęte przez prasę i graczy The Whispered World. Deponia jest od tej gry jeszcze lepsza.Platforma (gry):PCGatunek gry:przygodowaWersja językowa:z polskimi napisamiTryb gry:singleLiczba graczy:1Wymagania wiekowe (od lat):12Nośnik (filmy, gry):DVDLiczba nośników (filmy, gry):1Wymagania sprzętowe:Core 2 Duo 2.5 GHz, 2 GB RAM (2.5 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.