Menu

Diablo 3 (PC)

Cechy produktu

  • Producent Blizzard Entertainment 
  • Wersja językowa polska 
  • Gatunek akcja 
  • PEGI (wiek gracza) 16+ 
  • Wersja pudełkowa 
  • Tryb Multiplayer tak 

Opis

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: DVD


Diablo 3 Battle Chest to unikatowy zestaw w stanowczo ciekawej cenie. Komplet posiada grę zasadniczą Diablo 3 i dodatek Reaper Of Souls.
Diablo 3 Battle Chest to niepowtarzalna okazja dla wielbicieli kultowej linii, żeby wzbogacić serię o najnowszą odsłonę bestsellerowego tytułu Blizzardu wraz wyjątkowym, rozbudowanym dodatkiem.

Wątek fabularny Diablo 3 dotyczy wydarzeń rozgrywających się w Tristam, gdzie na tamtejszą katedrę nieoczekiwanie spada kometa. Na ratunek sanktuarium wyruszają: szaman, czarownik, łowca demonów i barbarzyńca. Uczestnik rozrywki inicjuje przygodę od wybrania grywalnej postaci. Każda dysponuje zróżnicowanymi cechami i mocami, każda odegrała swoją rolę w poprzednich odsłonach Diablo. Wybór postaci nie przesądza o tym, jak rozwinie się rozgrywka, a zadaniem gracza jest ścisła współpraca ze sprzymierzeńcami i wykazanie się maksymalną inwencją. Wojownicy przemierzają bezkresne przestrzenie, wykonują zadania objęte znaczącą rozgrywką, a także misje poboczne, tocząc nieprzerwane walki z niebezpiecznymi przeciwnikami.

Twórcy z szanowanego Blizzard Entertainment wprowadzili do gry szereg usprawnień, pomiędzy innymi modyfikujących system rozwoju postaci, a także usprawnili interfejs, dzięki temu rozgrywka jest jeszcze bardziej intuicyjna i energiczna. Nowością jest także możliwość precyzyjnego dobrania poziomu oponentów, która nosi nazwę „Siła potworów". Ponieważ szeroka część graczy sięgająca po Diablo 3 to weterani, którzy znają od podszewki Diablo, a także Diablo 2, programiści zdecydowali się na wprowadzenie arcytrudnego poziomu trudności o nazwie Inferno.
Reaper Of Souls to pierwszy dodatek do trzeciej odsłony kultowej kolekcji, wprowadzający rozbudowany wątek fabularny. Upadły Archanioł Mądrości Maltael, który posiadł Czarny Kamień Dusz z esencją Najwyższego Zła, stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo dla otoczenia. Uczestnicy rozgrywki muszą czym prędzej odnaleźć złoczyńcę i zapobiec niekorzystnemu rozwojowi wypadków, w konsekwencji na świecie zapanuje chaos. Reaper Of Souls został zdobiony mroczniejszą, niżeli gra zasadnicza, szatą graficzną i wzbogacony o nowych, wymagających przeciwników. Pomoże z nimi walczyć podniesiony limit doświadczenia, który powiększono aż do 70.

atrakcyjnych nowości nie zabrakło jeszcze w trybie multiplayer – jedną z nich jest możliwość prowadzenia walk w formie „potyczek", które toczą się na arenach nieobecnych w trybie single. Sieciowe części rozgrywki obsługiwane są poprzez platformę Battle.net, oprócz prowadzenia walk umożliwiającą handlowanie przedmiotami i pozyskiwanie tych, które są najszczególniej przydatne w określonej walce.

Produkcje autorstwa Blizzardu niemal zawsze reprezentują najwyższy poziom szaty graficznej i grywalności, a kolekcja Diablo od początku wyznaczała w tej dziedzinie bezkonkurencyjne standardy. Nie inaczej jest w wypadku trzeciej odsłony, gdzie niezwykle realistyczne, piekielne pejzaże, malownicze postacie, a także efekty specjalne towarzyszące użyciu mocy i broni można oglądać w wyraźnie wyższych, niżeli dotychczas, rozdzielczościach. Wyższa ilość pikseli przekłada się nie tylko na wrażenia wizualne, ale także na sprawność w walce, a graficzne fajerwerki robią zachwycające wrażenie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.