Moje konto
  • LEGO Piraci z Karaibów [PC] LEGO Piraci z Karaibów [PC]

LEGO Piraci z Karaibów [PC]

10 ofert z 9 sklepów

Producent Disney Wersja językowa polska Gatunek akcja Przedział wiekowy 7+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Lego Piraci z Karaibów PC

… z serii LEGO. Nieliczne różnice to m.in. możliwość zabawy w „otwartym świecie", dzięki czemu poszczególne lokacje odwiedzać można wielokrotnie np. poszukując ukrytych przedmiotów. Każda z postaci dostępnych w grze ma przy tym swoje zastosowanie, tzn. dzięki swoim specyficznym umiejętnościom pozwala dotrzeć do miejsc niedostępnych dla innych.LEGO Pirates of the Caribbean oferuje tryby rozgrywki …

Dostępność sprawdź w sklepie →

OleOle!

★★★★★
13951 opinii

LEGO Piraci z Karaibów

LEGO Piraci z Karaibów

Dostępność sprawdź w sklepie →

LEGO PIRACI Z KARAIBÓW PC DUBBING PL + FILM

W skład zestawu wchodzi pecetowa wersja przygodowej gry akcji LEGO: Piraci z Karaibów oraz film Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach w formacie DVD

Dostępny od ręki  ✓

RTV EURO AGD

★★★★★
31161 opinii

LEGO Piraci z Karaibów

LEGO Piraci z Karaibów

… rzeczywistość” wiernie przenieść filmowe scenerie, ale także specyficzne poczucie humoru oraz trzymającą w napięciu akcję. W grze pojawia się ponad 70 postaci z kinowej serii, w tym rzecz jasna Jack Sparrow, Will Turner i Elizabeth Swann. Podobnie jak w innych odsłonach serii LEGO rozgrywka w LEGO Pirates of the Caribbean podzielona została na etapy. W sumie gracze mają do pokonania ponad 20 zróżnicowanych …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Disney LEGO Piraci z Karaibów

… Jack Sparrow był jednym z nich. (Nie)stety, przy okazji ściąnął na siebie tajemniczych i potężnych sił.LEGO Piraci z Karaibów to "klockowa" adaptacja znanej serii filmów. To platformówki, w którym kierujesz jedną z wielu postaci znanych z ekranów kin. W czasie rozgrywki rozwiążesz łamigłówki, wykażesz się zręcznością w wielu minigrach i będziesz mógł podziwiać unikalny świat klocków LEGO. …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
67036 opinii

CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów + Odbiór w 800 punktach!

CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów + Odbiór w 800 punktach!

… Odbiór w 800 punktach! LEGO Piraci z Karaibów to gra akcji z elementami przygodowymi i zręcznościowymi, ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł powstał w oparciu o amerykański film pełnometrażowy pt. Piraci z Karaibów. Jednocześnie postacie i świat gry składają się z klocków i minifigurek LEGO. Fabuła programu obejmuje wydarzenia z czterech pierwszych części filmu. Podczas zabawy gracz spotkać …

Dostępny od ręki  ✓

Saturn

★★★★★
2387 opinii

Gra PC CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów

Gra PC CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów

Gra PC CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów

Dostępny od ręki  ✓

LEGO Piraci z Karaibów PL PC

LEGO Piraci z Karaibów to gra zręcznościowa w świecie Piratów z Karaibów z udziałem jego barwnych postaci w formie klocków LEGO.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentDisney
Wersja językowapolska
Gatunekakcja
Przedział wiekowy7+

Wersja językowa: polska Gry utrzymane w konwencji zabawy klockami LEGO polubili już miłośnicy Batmana, Indiany Jonesa, Harry'ego Pottera czy Luke'a Skywalkera. Kolejne dzieło brytyjskiego studia deweloperskiego Traveller's Tales przygotowane zostało z myślą o fanach morskich przygód Jacka Sparrowa i jego kompanów z filmowego cyklu Piraci z Karaibów.

Koncern Disney Interactive, który jest wydawcą LEGO Pirates of the Caribbean zadbał też, by premiera zbiegła się w czasie z wejściem na ekrany kin czwartej części megaprodukcji z Johnnym Deppem w roli głównej - Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides.Pod względem fabularnym gra nie jest jednak ograniczona jedynie do tego co przedstawiono w tym filmie i obejmuje wydarzenia, postacie i wątki z wcześniejszych części Piratów z Karaibów.

Twórcy LEGO Pirates of the Caribbean zadbali zresztą nie tylko o to, by w „klockową rzeczywistość" wiernie przenieść filmowe scenerie, ale także specyficzne poczucie humoru oraz trzymającą w napięciu akcję.

W grze pojawia się ponad 70 postaci z kinowej serii, w tym rzecz jasna Jack Sparrow, Will Turner i Elizabeth Swann.Podobnie jak w innych odsłonach serii LEGO rozgrywka w LEGO Pirates of the Caribbean podzielona została na etapy.

W sumie gracze mają do pokonania ponad 20 zróżnicowanych poziomów. Obfitują one w elementy zręcznościowe i proste zagadki logiczne. Nie brakuje też fantastycznych potworów do zgładzenia oraz skarbów do odkrycia.

Każdy z poziomów opowiada inny fragment filmu i został opatrzony co najmniej dwoma przerywnikami filmowymi.Większość wykorzystanych przez dewelopera rozwiązań w Pirates of the Caribbean ma swoje odpowiedniki w innych grach z serii LEGO.

Nieliczne różnice to m.in. możliwość zabawy w „otwartym świecie", dzięki czemu poszczególne lokacje odwiedzać można wielokrotnie np. poszukując ukrytych przedmiotów. Każda z postaci dostępnych w grze ma przy tym swoje zastosowanie, tzn.

dzięki swoim specyficznym umiejętnościom pozwala dotrzeć do miejsc niedostępnych dla innych.LEGO Pirates of the Caribbean oferuje tryby rozgrywki dla jednego lub dwóch graczy, przy czym druga osoba może uczestniczyć w grze korzystając z dynamicznie podzielonego ekranu.

Pod względem oprawy audio-wizualnej tytuł nie odbiega od standardów wyznaczonych przez inne „klockowe" produkcje studia Traveller's Tales. Producentowi udało się jednak poprawić pracę kamery i wprowadzić zmiany w systemie oświetlenia, co korzystnie wpłynęło na finalną jakość grafiki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też