Moje konto
  • LEGO Piraci z Karaibów [PC] LEGO Piraci z Karaibów [PC]

LEGO Piraci z Karaibów [PC]

12 ofert z 12 sklepów

Producent Disney Wersja językowa polska Gatunek akcja Przedział wiekowy 7+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Lego Piraci z Karaibów PC

… by premiera zbiegła się w czasie z wejściem na ekrany kin czwartej części megaprodukcji z Johnnym Deppem w roli głównej - Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides.Pod względem fabularnym gra nie jest jednak ograniczona jedynie do tego co przedstawiono w tym filmie i obejmuje wydarzenia, postacie i wątki z wcześniejszych części Piratów z Karaibów. Twórcy LEGO Pirates of the Caribbean …

Dostępność sprawdź w sklepie →

OleOle!

★★★★★
13178 opinii

LEGO Piraci z Karaibów

LEGO Piraci z Karaibów

Dostępność sprawdź w sklepie →

LEGO PIRACI Z KARAIBÓW PC DUBBING PL + FILM

W skład zestawu wchodzi pecetowa wersja przygodowej gry akcji LEGO: Piraci z Karaibów oraz film Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach w formacie DVD

Dostępny od ręki  ✓

3kropki.pl

★★★★★
8642 opinie

LEGO Piraci z Karaibów PL (PC)

LEGO Piraci z Karaibów PL (PC)

Gry utrzymane w konwencji zabawy klockami LEGO polubili już miłośnicy Batmana, Indiany Jonesa, Harry'ego Pottera czy Luke'a Skywalkera. Kolejne dzieło brytyjskiego studia

Dostępność sprawdź w sklepie →

Saturn

★★★★★
2336 opinii

Gra PC CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów

Gra PC CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów

Gra PC CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
3858 opinii

Gra PC CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów

Gra PC CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów

Gra PC CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów

Dostępny od ręki  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
66962 opinie

CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów + Odbiór w 800 punktach!

CDP.PL LEGO Piraci z Karaibów + Odbiór w 800 punktach!

… ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł powstał w oparciu o amerykański film pełnometrażowy pt. Piraci z Karaibów. Jednocześnie postacie i świat gry składają się z klocków i minifigurek LEGO. Fabuła programu obejmuje wydarzenia z czterech pierwszych części filmu. Podczas zabawy gracz spotkać może siedemdziesiąt znanych postaci, takich jak Jack Sparrow, Will Turner i Elizabeth …

Dostępny od ręki  ✓

LEGO Piraci z Karaibów (PC) - Dostawa Gratis, szczegóły zobacz w sklepie

Obierz kurs na 3 wymiar z grą LEGO: Piraci z Karaibów. Dołącz do kapitana Jacka Sparrowa i przeżyj niesamowitą przygodę w fascynującym świecie rodem z kultowej serii filmów o piratach.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

CD Projekt LEGO Piraci z Karaibów PC

… LEGO – jeszcze bardziejKaraibskie morza sprzyjają przygodom Wraki hiszpańskich galeonów kryją w sobie kufry pełne złota, a i pływające statki skrywają niejedno bogactwo. Nic dziwnego, że pokusie ich zdobycia nie oparł się niejeden żeglarz, a Jack Sparrow był jednym z nich. (Nie)stety, przy okazji ściąnął na siebie tajemniczych i potężnych sił.LEGO Piraci z Karaibów to "klockowa" …

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
30646 opinii

LEGO Piraci z Karaibów

LEGO Piraci z Karaibów

… fanach morskich przygód Jacka Sparrowa i jego kompanów z filmowego cyklu Piraci z Karaibów. Koncern Disney Interactive, który jest wydawcą LEGO Pirates of the Caribbean zadbał też, by premiera zbiegła się w czasie z wejściem na ekrany kin czwartej części megaprodukcji z Johnnym Deppem w roli głównej - Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides. Pod względem fabularnym gra nie jest …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentDisney
Wersja językowapolska
Gatunekakcja
Przedział wiekowy7+

Wersja językowa: polska Gry utrzymane w konwencji zabawy klockami LEGO polubili już miłośnicy Batmana, Indiany Jonesa, Harry'ego Pottera czy Luke'a Skywalkera. Kolejne dzieło brytyjskiego studia deweloperskiego Traveller's Tales przygotowane zostało z myślą o fanach morskich przygód Jacka Sparrowa i jego kompanów z filmowego cyklu Piraci z Karaibów.

Koncern Disney Interactive, który jest wydawcą LEGO Pirates of the Caribbean zadbał też, by premiera zbiegła się w czasie z wejściem na ekrany kin czwartej części megaprodukcji z Johnnym Deppem w roli głównej - Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides.Pod względem fabularnym gra nie jest jednak ograniczona jedynie do tego co przedstawiono w tym filmie i obejmuje wydarzenia, postacie i wątki z wcześniejszych części Piratów z Karaibów.

Twórcy LEGO Pirates of the Caribbean zadbali zresztą nie tylko o to, by w „klockową rzeczywistość" wiernie przenieść filmowe scenerie, ale także specyficzne poczucie humoru oraz trzymającą w napięciu akcję.

W grze pojawia się ponad 70 postaci z kinowej serii, w tym rzecz jasna Jack Sparrow, Will Turner i Elizabeth Swann.Podobnie jak w innych odsłonach serii LEGO rozgrywka w LEGO Pirates of the Caribbean podzielona została na etapy.

W sumie gracze mają do pokonania ponad 20 zróżnicowanych poziomów. Obfitują one w elementy zręcznościowe i proste zagadki logiczne. Nie brakuje też fantastycznych potworów do zgładzenia oraz skarbów do odkrycia.

Każdy z poziomów opowiada inny fragment filmu i został opatrzony co najmniej dwoma przerywnikami filmowymi.Większość wykorzystanych przez dewelopera rozwiązań w Pirates of the Caribbean ma swoje odpowiedniki w innych grach z serii LEGO.

Nieliczne różnice to m.in. możliwość zabawy w „otwartym świecie", dzięki czemu poszczególne lokacje odwiedzać można wielokrotnie np. poszukując ukrytych przedmiotów. Każda z postaci dostępnych w grze ma przy tym swoje zastosowanie, tzn.

dzięki swoim specyficznym umiejętnościom pozwala dotrzeć do miejsc niedostępnych dla innych.LEGO Pirates of the Caribbean oferuje tryby rozgrywki dla jednego lub dwóch graczy, przy czym druga osoba może uczestniczyć w grze korzystając z dynamicznie podzielonego ekranu.

Pod względem oprawy audio-wizualnej tytuł nie odbiega od standardów wyznaczonych przez inne „klockowe" produkcje studia Traveller's Tales. Producentowi udało się jednak poprawić pracę kamery i wprowadzić zmiany w systemie oświetlenia, co korzystnie wpłynęło na finalną jakość grafiki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też