Moje konto
  • Przygody Odyseusza [PC] Przygody Odyseusza [PC]

Przygody Odyseusza [PC]

0 ofert z 0 sklepów

Producent Aidem MediaWersja językowa polska WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Aidem Media

Popularne produkty z kategorii Gry komputerowe innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAidem Media
Wersja językowapolska

„Przygody Odyseusza" Jest to gra przygodowa opowiadająca dzieje najsłynniejszego starożytnego tułacza, który przez 10 lat wracał z wojny trojańskiej do ukochanej Itaki. Teraz i ty możesz przeżyć z nim tą wielką wyprawę i bawić się przy tym znakomicie.

Można wziąć udział w emocjonującej wyprawie statkiem, zebrać jak najwięcej prowiantu, ustanawiając tym samym rekord gry lub sprawdzić swoje zdolności strategiczne w grach: „Dwunastos Toporos", „Lotofagos, Cyklopos i Kirkos".

„Herkules" Tematem programu są fascynujące przygody greckiego herosa Heraklesa (zwanego w mitologii rzymskiej Herkulesem). Oprócz pasjonującej animowanej opowieści o dwunastu pracach bohatera znaleźć tu można mnóstwo ciekawych, rozwijających gier i zabaw związanych z mitem: pojedynek z groźnymi ptakami stymfalijskimi, przeprawa przez chmury na Olimp, zbieranie jabłek Hesperyd i wiele, wiele innych.

„Wojna Trojańska" Program opowiada historię wojny trojańskiej i zabiera gracza w fascynującą podróż po starożytnej Grecji. Można tu nie tylko poszerzyć swoją wiedzę lecz także puścić wodze fantazji i dać się wciągnąć do rewelacyjnej zabawy z komputerem.

Czekają wyścigi rydwanów, obrona miasta, przeprawa z koniem trojańskim, a nawet piłkarzyki. „Wyprawa Po Złote Runo" Program pozwoli graczowi poczuć, czym była wyprawa po złote runo! Można w nim nauczyć sie komponować magiczny napój usypiający: na - sennik, stoczyć walkę na kule wiatru lub odbyć fascynujący rejs.

Warto także sprawdzić się jako generał, dowodząc drużyną Argonautów. Dreszcze emocji, ciarki podekscytowania, skoki adrenaliny i wybuchy... śmiechu – gwarantowane!

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.