Moje konto
  • Symulator Lotniskowej Straży Pożarnej [PC] Symulator Lotniskowej Straży Pożarnej [PC]

Symulator Lotniskowej Straży Pożarnej [PC]

2 oferty z 2 sklepów

Producent Astragon Wersja językowa polska Gatunek symulacja Przedział wiekowy 3+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Symulator lotniskowej straży pożarnej (PC) - Zostań stałym klientem i kupuj jeszcze taniej

… lotniskowej straży pożarnej przeniesie nas między innymi na zajęte ogniem pokłady samolotów pasażerskich. Nierzadko będziemy także świadkami dramatycznych wydarzeń, podczas których dojdzie do pożarów silników. Zajmiemy się ratowaniem osób, jak również wykonywaniem takich czynności, jak na przykład zabezpieczanie niebezpiecznych towarów, tankowanie samolotów czy wzywanie posiłków. …

Dostępny od ręki  ✓

3kropki.pl

★★★★★
8603 opinie

Symulator Lotniskowej Straży Pożarnej (PC)

Symulator Lotniskowej Straży Pożarnej (PC)

Symulator lotniskowej straży pożarnej. Dramatyczne akcje ratownicze podczas spektakularnych katastrof lotniczych, ogień na pokładzie samolotów pasażerskich, uszkodzone towary

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAstragon
Wersja językowapolska
Gatuneksymulacja
Przedział wiekowy3+
Symulator lotniskowej straży pożarnej Dramatyczne akcje ratownicze podczas katastrof lotniczych, ogień na pokładzie samolotów pasażerskich, uszkodzone towary niebezpieczne i pożary silników - takie niebezpieczne i emocjonujące wyzwania czekają na ciebie w "Symulatorze lotniskowej straży pożarnej". Nigdy nie wiadomo, kiedy umiejętność szybkiego reagowania i głowa na karku mogą okazać się potrzebne. Nawet w trakcie wykonywania pozornie niegroźnych prac takich jak tankowanie samolotów czy ochrona niebezpiecznych ładunków konieczne wezwanie służb ratunkowych. Weź udział w wielu realistycznych misjach podczas dziennych i nocnych zmian. Zasiądź za sterami najnowocześniejszych pojazdów specjalnych takich jak PANTHER firmy Rosenbauer, który zaprojektowano i stworzono specjalnie do akcji na lotniskach. W dramatycznych sytuacjach korzystaj z systemu gaśniczego COBRA i z jego pomocą ratuj życie i gaś pożary. Przygotuj sprzęt i staw czoła wyzwaniu! Cechy gry:
  • Przekonaj się, jak emocjonująca jest praca lotniskowej straży pożarnej:
  • Korzystaj z pojazdów specjalnych i radź sobie z niebezpiecznymi sytuacjami.
  • Wykonuj realistyczne misje - od zabezpieczania tankującego samolotu, po usuwanie skutków katastrofy odrzutowca pasażerskiego.
  • Steruj szczegółowo i wiernie odwzorowanymi pojazdami, a także używaj wielu dostępnych funkcji oraz elementów wyposażenia.
  • Zbadaj ogromny, zajmujący ponad 20 km kw. teren lotniska, po którym można swobodnie jeździć.

Specyfikacja:

  • Kategoria wiekowa: Bez ograniczeń
  • Wersja językowa: Wersja kinowa (polskie napisy)
  • Nośnik: DVD-ROM

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też