Moje konto  ▾

Symulator Maszyn Budowlanych [PC]

Producent .Wersja językowa polskaGatunek symulacjaPrzedział wiekowy 3+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Gry komputerowe innych firm  ▾ poprzednienastępne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

Producent.
Wersja językowapolska
Gatuneksymulacja
Przedział wiekowy3+

Wejdź do ogromnego i pełnego wyzwań świata maszyn budowlanych! Przekonaj się, na czym polega dzień na budowie - wciel się w fachowca, który obsługuje ciężki sprzęt i ogromne maszyny. W rozległym, interaktywnym świecie Symulatora Maszyn Budowlanych 2012 nie ma czasu na nudę - będziesz budować elektrownie wiatrowe i place zabaw, stawiać pomnik na wiejskim rynku, wykopywać stawy ogrodowe, a nawet prawdziwe baseny.

Pokaż, na co cię stać, kiedy wylewasz fundamenty lub frezarką na zimno remontujesz płytę lotniska. Załaduj ciężarówkę w porcie. Precyzyjnie steruj wywrotką, koparką hydrauliczną, spycharką gąsienicową i wieloma innymi pojazdami specjalnymi.

CECHY GRY:interaktywny świat gry (teren firmy budowlanej, żwirownia, port, hurtownia itd.) wiele pojazdów specjalnych, jak np. koparka hydrauliczna, spycharka gąsienicowa, frezarka różnorodne zlecenia budowlane, np.: kupowanie pojazdów, wywożenie gruzu, transport materiałów ambitne zlecenia: renowacja jezdni, wykopywanie dołów pod fundamenty, remont płyty lotniska itp.

ponad 50 różnorodnych zleceń

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.