Manu

Symulator Pociągu (PC)

Cechy produktu

  • Wersja językowa polska 
  • Gatunek symulacja 
  • Przedział wiekowy 7+ 
  • Nośnik DVD 

Opis

Opis:Platforma (gry)PCGatunekSymulatorWersja językowaPolska, AngielskaTryby grySingleplayerLiczba graczydesc_nbrWymagania wiekowe (od lat)3Nośnik (filmy, gry, oprogramowanie)DVDLiczba nośników (filmy, gry)1Wymagania sprzętowe- Core 2 Duo 3.2 GHz - 2 GB RAM - karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza) - 6 GB HDD - Windows XP/Vista/7/8 - łącze internetoweTrain Simulator 2014 to kolejna odsłona jednej z najbardziej zasłużonych serii symulatorów, od kilku lat kontynuowanej przez RailSimulator.com.

Co roku amatorzy i pasjonaci kolei otrzymują wszystko, co kochają najbardziej: oszałamiającą grafikę, poczucie prędkości, wiernie odwzorowane modele pociągów i rzeczywistych tras oraz pełne wyzwań tryby gry.

Ogromna społeczność fanów, która pokochała tę symulację i możliwość tworzenia własnych tras sprawiła, że Train Simulator należy postrzegać już nie tylko w kategoriach gry, lecz raczej w wymiarze wirtualnego hobby.Najważniejszą cechą gry jest ulepszony tryb kariery, pozwalający zasiąść w wiernie odwzorowanych maszynach – zarówno tych klasycznych, parowych i spalinowych, jak i nowoczesnych elektrycznych – i cieszyć się wrażeniami z jazdy, podróżując do 300 km/h po trasach, rozciągających się na ponad 200 km.

Daje to graczom możliwość dokładnego poznania ogromnej ilości rzeczywistych modeli lokomotyw oraz kultowych, wiernie odwzorowanych tras. Niemniej ważnym elementem gry jest rozbudowany edytor, dający nam możliwość tworzenia własnych tras i dzielenia się nimi z graczami z całego świata dzięki możliwościom, jakie daje wprowadzona w zeszłorocznej odsłonie obsługa Steam Workshop.W edycji 2014 dodano nowy, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki któremu nawet mniej doświadczeni amatorzy kolei będą w stanie szybko opanować tajniki jazdy i rozwijać swoją karierę.

Dodatkową zachętą są zdobywane za postępy w grze punkty, dzięki którym nagradzani jesteśmy medalami i osiągnięciami. Autorzy wprowadzili do gry całkiem sporą liczbę usprawnień wizualnych, takich jak bardziej szczegółowa grafika, nowy system kamer i nowoczesne efekty graficzne czyniące wrażenia z jazdy jeszcze bardziej realistycznymi.Train Simulator 2014 jest w pełni zgodny ze wszystkimi, ponad 100 dotychczas wydanymi, add-onami, wprowadzającymi nowe modele lokomotyw i nowe trasy.

Ich stale zwiększająca się liczba jest gwarancją długiej zabawy i sprawia, że produkcją RailSimulator.com niełatwo się znudzić. Producent zadbał jednak nie tylko o przyciągnięcie nowej rzeszy graczy, doceniając także najwierniejszych fanów serii.

Dlatego np. po raz kolejny wszyscy posiadacze wcześniejszej odsłony gry, otrzymują upgrade do wersji 2014 zupełnie za darmo....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie