Moje konto  ▾

Symulator Pojazdów Drogowych 2012 [PC]

Producent CD ProjektWersja językowa polskaGatunek symulacjaPrzedział wiekowy 3+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty CD Projekt  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Gry komputerowe innych firm  ▾ poprzednienastępne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentCD Projekt
Wersja językowapolska
Gatuneksymulacja
Przedział wiekowy3+

W nowej odsłonie Symulatora pojazdów drogowych 2012" użytkownicy mają do wyboru jeszcze więcej różnego rodzaju pojazdów. Usiądź za kierownicą realistycznie odwzorowanego radiowozu i pędź na sygnale na miejsce zdarzenia.

Pokieruj wierną kopią karetki lub przetestuj miękkie skórzane siedzenia limuzyny. Przejedź się samochodem holowniczym lub autobusem i wykonuj skomplikowane misje w trzech dużych miastach. A na dodatek coś ekstra: komfortowym samochodem kempingowym lub potężnym autem terenowym eksploruj świat poza wielkimi metropoliami.

Dodaj gazu i doświadczaj realistycznej fizyki jazdy. Jednak uważaj! Jeśli naruszysz przepisy drogowe, możesz zostać ukarany mandatem i naliczeniem punktów karnych. Ciesz się całkowitą swobodą jazdy, którą zapewnia otwarty i precyzyjnie odwzorowany świat 3D, duża flota pojazdów i wiele interesujących, zróżnicowanych misji.

Symulator pojazdów drogowych 2012" dostarczy ci rozrywki na wiele tygodni! CECHY GRY:
różnorodność pojazdów, m.in.: radiowóz, karetka, autobus, samochód wyścigowywykonywanie wielu różnych misji, w zależności od wybranego pojazdurealistyczna fizyka jazdy, zapewniająca jedyne w swoim rodzaju wrażeniaprecyzyjnie odwzorowany świat z piękną grafiką i efektami świetlnymieksploracja trzech dużych miast oraz liczne drogi pozamiejskie i autostrady

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.