Moje konto
  • Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek [PC] Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek [PC]

Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek [PC]

2 oferty z 2 sklepów

Producent Play Software Wersja językowa angielska Przedział wiekowy 7+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ELECTRO.pl

★★★★★
66953 opinie

PLAY SOFTWARE Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek + Odbiór w 800 punktach!

PLAY SOFTWARE Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek + Odbiór w 800 punktach!

… i Tajemniczy Zamek to zręcznościowa gra z Szalonym Kurczakiem w roli głównej. W trakcie trwania zabawy, gracz wyruszy w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, mającą na celu odnalezienie legendarnego skarbu. wyprawa poprowadzi głównego bohatera rozgrywki oraz jego przyjaciół do tytułowego, Tajemniczego Zamku. Na drodze śmiałków staną, nie tylko groźni, ale również zabawni, …

Dostępny od ręki  ✓

Media Expert

★★★★☆
656 opinii

Gra PC Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek

Gra PC Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek

… w roli głównej. W trakcie trwania zabawy, gracz wyruszy w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, mającą na celu odnalezienie legendarnego skarbu. wyprawa poprowadzi głównego bohatera rozgrywki oraz jego przyjaciół do tytułowego, Tajemniczego Zamku. Na drodze śmiałków staną, nie tylko groźni, ale również zabawni, przeciwnicy. Pomocni w ich pokonaniu okażą się przyjaciele …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPlay Software
Wersja językowaangielska
Przedział wiekowy7+

PLAY SOFTWARE Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek to zręcznościowa gra z Szalonym Kurczakiem w roli głównej. W trakcie trwania zabawy, gracz wyruszy w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, mającą na celu odnalezienie legendarnego skarbu.

wyprawa poprowadzi głównego bohatera rozgrywki oraz jego przyjaciół do tytułowego, Tajemniczego Zamku. Na drodze śmiałków staną, nie tylko groźni, ale również zabawni, przeciwnicy. Pomocni w ich pokonaniu okażą się przyjaciele Kurczaka.

Ponadto sterujący postacią gracz będzie miał możliwość odbycia wirtualnej przejażdżki na grzbiecie żółwia, barana, żaby. W arsenale dostepnych broni znalazły się młotek , dynia, pistolet. Grafika programu Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek jest trójwymiarowa i dopracowana.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też