Moje konto  ▾

The Sims 3 Cztery Pory Roku [PC]

Producent Electronic ArtsWersja językowa polskaGatunek symulacjaPrzedział wiekowy 12+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

10 ofert z 10 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectronic Arts
Wersja językowapolska
Gatuneksymulacja
Przedział wiekowy12+

Życie Simów zmienia się zgodnie z porami roku! Wprowadź do swojej gry The Sims 3 pogodę i sezonowe zabawy wraz z dodatkiem Cztery pory roku. Wolisz kąpiel w oceanie czy zbieranie jabłek jesienią? Wybierasz snowboard czy spacery z parasolem w deszczu? Każda pora roku to inne aktywności, sporty i imprezy, takie jak festiwal wiosny lub halloween.

O każdej porze roku Simy mają do dyspozycji stosowne ubrania i dekoracje a zmieniająca się natura sprawia, że pogrywanie z życiem ma wciąż nowe smaki i kolory! Najważniejsze cechyCoś ciekawego na każdą porę roku.

Budowanie przytulnego igloo, rzeźbienie dyni na halloween, skoki do wody z trampoliny czy puszczanie fajerwerków - Twoje Simy nie będą się nudzić ani przez chwilę, niezależnie od pory roku! Moc atrakcji podczas dorocznych festiwali.

Bitwa na śnieżki, malowanie twarzy, wiosenny bal, a może zbieranie jabłek? Przez cały rok odbywają się tradycyjne festiwale sezonowe, podczas których nie zabraknie rozrywki dla Twoich Simów! Zmienność natury i życie.

Nowe efekty pogodowe i wiążące się z nimi sytuacje wprowadzają do życia Simów wiele niespodzianek. Simy mogą uzyskać zaskakującą opaleniznę, doświadczyć rażenia piorunem lub choćby złapać grypę.

Pory roku w domu. Twój Sim może nauczyć się przepisu na placek z dyni i upiększyć dom stylowymi meblami i dodatkami na każdą porę roku. Spraw mu kapsułę opalającą, aby nie wszedł w lato z bladą skórą, lub wprowadź do domu świąteczny nastrój odpowiednimi lampkami i ozdobami.

Ubiór na każdą pogodę. Podaruj swoim Simom ubrania, w których poczują się stylowo, komfortowo i odpowiednio do okazji. Wzbogać ich garderobę o ubiór na śnieg i słotę, parasolki, przebrania halloweenowe i stroje sportowe, jak pianka do windsurfingu!

Spotkania z niezwykłymi gośćmi. W Czterech porach roku na niebie można zobaczyć nie tylko zjawiska pogodowe. Zawrzyj bliższą znajomość z przybyszem z kosmosu i wsiądź do jego latającego spodka, aby porwać sąsiada, odwiedzić parcelę publiczną lub wybrać się w podróż międzygwiezdną!

ZAWARTOŚĆ EDYCJI LIMITOWANEJ Kup Edycję Limitowaną The Sims 3 Cztery pory roku w przedsprzedaży, a otrzymasz ekskluzywne miejsce spotkań Klub Lodowy, którą możesz umieścić w dowolnym mieście The Sims 3, niezależnie od pory roku!

Klub Lodowy to doskonałe miejsce dla Simów na odpoczynek od letnich upałów lub schronienie przed przenikliwym zimowym wiatrem. Znajdziesz tu również 12 obiektów zrobionych wyłącznie z lodu, które wprowadzą elegancki powiew chłodu do domu Sima.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.