Manu

The Sims 3 Cztery Pory Roku (PC)

Cechy produktu

  • Producent Electronic Arts 
  • Wersja językowa polska 
  • Gatunek symulacja 
  • Przedział wiekowy 12+ 
  • Nośnik DVD 
  • Tryb Multiplayer Singleplayer 

Opis

Producent - EA
Data premiery - 15.11.2012
Platforma - PC
Gatunek - inne
Wymagania wiekowe - PEGI 12
Wersja językowa - PL

Pozwól Simom popływać w oceanie w upalne lato, zbierać jabłka wśród jesiennych liści, sprawdzić umiejętności jazdy na snowboardzie lub powitać wiosnę spacerem w deszczu pod kolorowym parasolem! Nowe zajęcia, jak gra w futbol i unikalne doroczne festiwale ożywiają każdą porę roku. Sim może pracować w całuśnej budce podczas festiwalu wiosny albo sprawdzić, co dzieje się w nawiedzonym domu podczas Halloween. Ubieraj się zarówno odpowiednio do pogody jak i modnie, wybierając spośród kostiumów plażowych, peleryn przeciwdeszczowych i kombinezonów zimowych. Mając do dyspozycji nowe potrawy, ozdoby i efekty pogodowe Twoi Simowie mogą cieszyć się bogactwem i pięknem pór roku oraz pogrywać z życiem jak nigdy!

- Zachwyć swoich Simów nowymi zajęciami na każdą porę roku:
Obojętnie czy buduje intymne igloo, wycina straszny lampion z dyni, daje nura z trampoliny, czy szykuje nowe fajerwerki, Twój Sim zawsze znajdzie coś nowego do zrobienia w ciągu roku.
- Dołącz do zabawy z dorocznymi festiwalami:
Simowie mogą wziąć udział w walce na śnieżki podczas festiwalu zimy, pomalować sobie twarze na festiwalu lata, pogibać się w wiosennym tańcu lub zbierać jabłka na festiwalu jesieni.
- Przeżyj radość i wyzwania zmiennej pogody:
Nowe efekty pogodowe oraz reakcje Simów oddają potęgę i piękno natury! Simowie mogą się opalać, zostać trafieni piorunem lub przeziębić się!
- Wprowadź pory roku do domu:
Twój Sim może teraz poznać przepis na placek z dyni lub ozdobić dom nowymi meblami i dekoracjami. Każda pora roku wprowadza mnóstwo nowych obiektów. Skorzystaj z kapsuły opalającej latem lub wywołaj świąteczny nastrój wieszając na domu światełka i ozdoby.
- Ubieraj się odpowiednio do pogody:
Wystrój swojego Sima w nowe stroje odpowiadające porze roku: zimowe kombinezony, peleryny przeciwdeszczowe i parasole lub nowe przebrania na Halloween!

Wymagania sprzętowe:
- Pentium 4 2.4 GHz
- 1.5 GB RAM
- karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
- 6.1 GB HDD
- Windows XP SP2/Vista SP1

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie