Moje konto
  • The Sims 3 Miejskie Życie [PC] The Sims 3 Miejskie Życie [PC]

The Sims 3 Miejskie Życie [PC]

1 oferta z 1 sklepu

Producent Electronic Arts Wersja językowa polska Gatunek symulacja Przedział wiekowy 12+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectronic Arts
Wersja językowapolska
Gatuneksymulacja
Przedział wiekowy12+
Uzupełnij otoczenie swoich Simów nowymi miejscami i obiektami w mieście! Pakiet The Sims 3 Miejskie Życie Akcesoria wprowadza lokale wraz z dziesiątkami nowych obiektów, które odmienią wygląd domów i miasta Twoich Simów. Wraz z The Sims 3 Miejskie Życie Akcesoria możesz wyposażyć nową bibliotekę, ekskluzywną siłownię, wesoły plac zabaw lub pachnącą świeżością pralnię. otrzymacie ekscytującą zawartość: nowe miejsca, które zmienią wygląd miast Twoich Simów: np. lokale, takie jak Kawiarnia "Smakowite Kąski", które także mogą odwiedzać! Wszystko to kompletnie wyposażone w obiekty, które równie doskonale nadają się do wnętrz domów. Zbuduj świetną, nową bibliotekę, stwórz ekskluzywną, zaawansowaną technicznie siłownię, zaprojektuj wesoły plac zabaw lub z przyjemnością wykonuj obowiązki domowe w nowej pralni. Najważniejsze cechy:
  • Gotowe miejsca i obiekty - Daj miastu swoich Simów nowy wygląd dzięki wyjątkowym, gotowym miejscom i obiektom - albo zbuduj swoje własne, fajne otoczenie.
  • Sprawni i czyści - Ćwicz na najbardziej zaawansowanym technicznie sprzęcie gimnastycznym, a potem upierz swoje spocone ubranie w nowym zestawie pralki i suszarki.
  • Pora na relaks - Dzieciaki zachwycą się nową "Siłownią z Dżungli" z serii Słoneczna Chata, zjeżdżalnią oraz piaskownicą, podczas gdy dorośli mogą grać w szachy obok nowej fontanny.
  • Czas na naukę lub czas na bajkę - Uzupełnij biblioteczkę o elegancki zestaw akcesoriów, zbuduj własny gabinet albo wydziel miejsca pracy za pomocą specjalnych siedzisk modułowych.
  • Nowe, swobodne stroje i fryzury - Ubrania na sprawunki, do spędzania czasu ze znajomymi lub ćwiczeń - mnóstwo stylów, które spełnią wszystkie modowe potrzeby Twoich Simów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też