Moje konto
  • The Sims 3 Skok w Przyszłość [PC] The Sims 3 Skok w Przyszłość [PC]

The Sims 3 Skok w Przyszłość [PC]

14 ofert z 12 sklepów

Producent Electronic Arts Wersja językowa polska Gatunek dla dzieci Przedział wiekowy 12+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Sims 3 Skok w przyszłość PC

… z funkcji tworzenia bota, twórz i modyfikuj Plumboty, przyjmuj je do grona domowników i programuj, korzystając z szerokiego wyboru chipów, które wpływają na ich zachowanie! Przeskakuj pomiędzy teraźniejszością a przyszłością, ile dusza zapragnie i obserwuj, w jaki sposób działania Simów w teraźniejszości wpływają na ich dziedzictwo, potomków i sposób życia w przyszłości! • Zabierz swoich Simów w przyszłość! …

Dostępny od ręki  ✓

OleOle!

★★★★★
13954 opinie

The Sims 3: Skok w Przyszłość

The Sims 3: Skok w Przyszłość

… Tytuł, tak jak podstawową wersję gry, stworzyło studio Maxis, znane również z serii SimCity czy Spore. Dodatek przenosi Simów w przyszłość, ale jednocześnie wprowadza możliwość podróży do lat minionych. Wykonywanie różnych czynności w przeszłości ma wpływ na to, jak wyglądać będzie życie wirtualnych postaci wiele lat później, więc daje to graczom spore pole do popisu w kwestii eksperymentów ze skutkami …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Sims 3 Skok w Przyszłość PL PC KLUCZ

Nowy dodatek do gry The Sims 3 Skok w Przyszłość wprowadza do gry zupełnie inny wymiar. Dzięki niemu Simowie będą mogli robić to, co dotąd było niemożliwe, czyli podróżować w czasie.

Dostępny od ręki  ✓

Sims 3 Skok w Przyszłość PL PC

Nowy dodatek do gry The Sims 3 Skok w Przyszłość wprowadza do gry zupełnie inny wymiar. Dzięki niemu Simowie będą mogli robić to, co dotąd było niemożliwe, czyli podróżować w czasie.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Gra PC The Sims 3 Skok W Przyszłość (dodatek)

… plecak rakietowy, syntezatory żywności, grawideskGatunek: Symulacja Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 25 szt.Kategoria wiekowa od:: 12 latKINECT/MOVE: nie współpracuje Kod Producenta: 1010513 Nośnik: Płyta DVD Orientacyjna waga brutto: 82 gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.: 2153 gWersja językowa: Polska - kinowa Wymagania systemowe: Dodatek do gry - wymaga zainstalowania podstawowej …

Dostępność sprawdź w sklepie →

The Sims 3: Skok w przyszłość

… swoich Simów w przyszłość! Po raz pierwszy w historii seria The Sims pozwala bawić się życiem w przyszłości! Przez Portal Podróży w Czasie możesz wejść do nowego świata, który istnieje setki lat w przyszłości i oferuje zupełnie nowy sposób życia.Eksperymentuj z technologiami przyszłości. Przekonaj się, jak nowe technologie stosowane w rozrywce, transporcie i sprzęcie domowym zrewolucjonizują sposób, …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

The Sims 3: Skok w przyszłość

… na ich zachowanie! Przeskakuj pomiędzy teraźniejszością a przyszłością, ile dusza zapragnie i obserwuj, w jaki sposób działania Simów w teraźniejszości wpływają na ich dziedzictwo, potomków i sposób życia w przyszłości!Zabierz swoich Simów w przyszłość! Po raz pierwszy w historii seria The Sims pozwala bawić się życiem w przyszłości! Przez Portal Podróży w Czasie możesz wejść do nowego świata, który …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

The Sims 3 + Skok w Przyszłość

The Sims 3 + The Sims 3: Skok w Przyszłość - gra PC. Dwupak zawierający wersję podstawową symulatora życia oraz dodatek Skok w przyszłość. Odnieś sukces w swoim nowym wirtualnym życiu.

Dostępny od ręki  ✓

RTV EURO AGD

★★★★★
31162 opinie

The Sims 3: Skok w Przyszłość

The Sims 3: Skok w Przyszłość

… takich „wycieczek”. Jedną z nowości The Sims 3: Into The Future jest także konstruowanie robotów nazwanych Plumbots. Będą one wykonywały zaprogramowane przez użytkownika czynności domowe, chociaż nieraz zaskoczą gracza jakąś usterką i niecodziennym zachowaniem. Oprócz tego twórcy postarali się o dostarczenie nowych, futurystycznych ubrań, kapeluszy, a na nawet możliwych do ułożenia fryzur. Nie zabrakło …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Media Expert

★★★★☆
749 opinii

Gra PC ELECTRONIC ARTS The Sims 3 Skok w Przyszłość (EP11)

Gra PC ELECTRONIC ARTS The Sims 3 Skok w Przyszłość (EP11)

The Sims 3: Skok w Przyszłość to jedenasty dodatek do gry The Sims 3. Dodatek wprowadza do naszej gry możliwość podróży do futurystycznego świata istniejącego w przyszłości oraz z powrotem do normalnego otoczenia.

Dostępność sprawdź w sklepie →

The Sims 3: Skok w Przyszłość

… ręki.Możesz swobodnie przenosić się z teraźniejszości do przyszłości i wracać. Otwiera to przed Simami całe spektrum nowych możliwości. Przekonaj się jak działania twoich Simów odbijają się na przyszłości.Cechy charakterystyczne gry:Udogodnienia z odległej przyszłości, m.in.: grawideski, plecaki rakietowe, lotosamochody.Nowe stroje i dekoracje do mieszkań.Możliwość życia w dwóch epokach. Każda zmiana …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectronic Arts
Wersja językowapolska
Gatunekdla dzieci
Przedział wiekowy12+
Opis:

Otwórz Portal Podróży w Czasie i wyślij swoich Simów w najbardziej ekscytującą podróż – w całkiem nowy świat, który istnieje setki lat w przyszłości! Gdy Twoi Simowie znajdą się już w tym świecie, mogą rozwijać umiejętność technologii zaawansowanej, która pozwoli im w pełni wykorzystać technologie przyszłości. Niezależnie od tego, czy Twoi Simowie jeżdżą na grawideskach, używają plecaków rakietowych, czy podróżują koleją jednoszynową lub pneumatycznymi windami próżniowymi, czy też po prostu przymierzają nowe fryzury i stroje, mają przed sobą do odkrycia zupełnie nowy świat. Korzystając z funkcji tworzenia bota, twórz i modyfikuj Plumboty, przyjmuj je do grona domowników i programuj, korzystając z szerokiego wyboru chipów, które wpływają na ich zachowanie! Przeskakuj pomiędzy teraźniejszością a przyszłością, ile dusza zapragnie i obserwuj, w jaki sposób działania Simów w teraźniejszości wpływają na ich dziedzictwo, potomków i sposób życia w przyszłości!

NAJWAŻNIEJSZE OPCJE
•Zabierz swoich Simów w przyszłość! Po raz pierwszy w historii seria The Sims pozwala bawić się życiem w przyszłości! Przez Portal Podróży w Czasie możesz wejść do nowego świata, który istnieje setki lat w przyszłości i oferuje zupełnie nowy sposób życia.
•Eksperymentuj z technologiami przyszłości. Przekonaj się, jak nowe technologie stosowane w rozrywce, transporcie i sprzęcie domowym zrewolucjonizują sposób, w jaki Simowie jedzą, śpią, podróżują, nawiązują kontakty, pracują i bawią się. Twoi Simowie mogą nauczyć się obsługi tych zupełnie nowych technologii przyszłości i wrócić z umiejętnością technologii zaawansowanej do teraźniejszości, aby w pełni wykorzystywać nowe obiekty!
•Zmień przyszłość. Teraźniejsze działania Twoich Simów to podstawa ich przyszłego dziedzictwa. Twoi Simowie mogą nawet spotkać się w przyszłości ze swoimi potomkami i zmienić ich przeznaczenie, podejmując odpowiednie działania w teraźniejszości! Ciekawe, czy mając możliwość wpłynięcia na zmianę przyszłości, Twoi Simowie stworzą utopijną sielankę, czy świat pełen chaosu?
•Twórz nowe historie, korzystając z zupełnie unikalnej opcji tworzenia bota. Buduj i modyfikuj całe zastępy Plumbotów i przyjmuj je do grona domowników! Twórz unikalne chipy, które pozwalają programować Twoje Plumboty. Dzięki możliwości instalacji do siedmiu chipów Plumboty mogą działać i postępować w zaskakujący sposób. Co może się wydarzyć, jeśli zainstalujesz w jednym Plumbocie chip roboniani i chip złowieszczego charakteru?
•Kupuj i buduj domy przyszłości. Nadaj domom swoich Simów futurystyczny charakter dzięki holograficznym odbiornikom, sztalugom, roślinom doniczkowym i komputerom. Pomiędzy piętrami domu przemieszczaj się w pneumatycznej windzie. Zainstaluj automatyczne drzwi przesuwne, relaksujące ogrody na dachu oraz szklane ściany i dachy w perfekcyjnie futurystycznym stylu. Dom przyszłości będzie dokładnie taki, jakim go zbudujesz!
•Baw się w świecie przyszłości odległym o setki lat od naszej teraźniejszości. Mknij przez miasto w wagonie kolei jednoszynowej lub przypnij plecak rakietowy i polataj nad miastem z przyjaciółmi! Odwiedź zupełnie nowe miejsca – galerie handlowe przyszłości, w których można przebierać i wybierać najnowsze gadżety i ozdoby, korzystając z szeregu interaktywnych postumentów. Delektuj się syntetycznymi posiłkami serwowanymi przez Plumboty w pobliskiej kafejce. Planuj futurystyczną karierę, aby zostać sprzedawcą Plumbotów lub sławnym astronomem w Gwiezdnym Obserwatorium. Lub wybierz się na wyprawę w rozległe pustkowia – kto wie, może Twoi Simowie znajdą rzadkie relikty przeszłości albo klucz do rozwiązania zagadki oceanów!


Platforma (gry):PC
Gatunek gry:symulator
Wersja językowa:polska
Tryb gry:single
Wymagania wiekowe (od lat):12
Nośnik (filmy, gry):DVD
Liczba nośników (filmy, gry):1
Wymagania sprzętowe:

The Sims 3 i połączenia z Internetem do aktywacji


Ważne:

The Sims™ 3 Skok w Przyszłość EDYCJA LIMITOWANA zawiera ekskluzywny Pakiet Kwantowy

Jeśli zamówisz w przedsprzedaży dodatek The Sims™ 3 Skok w Przyszłość, otrzymasz wyjątkowy Pakiet Kwantowy zawierający komorę hibernacyjną i wielofunkcyjny kombinezon zasilany!

•Dzięki komorze hibernacyjnej „Kwant” pogrążysz swoich Simów oraz ich potrzeby w stanie głębokiego zamrożenia! W tej zaawansowanej technologicznie komorze Simowie unikają szkodliwego działania czasu i na wieczność zapominają o swoich potrzebach. Nadaje się też doskonale do czasowego przechowywania Simów.
•Czerp korzyści z posiadania kombinezonu zasilanego „Kwant”. Komora „Kwant” może również wyposażyć Twoich Simów w futurystyczny kombinezon zasilany:
oSimowie mogą w mgnieniu oka teleportować siebie i innych w dowolne miejsce na świecie!
oMogą przeszukiwać świat łatwo lokalizując dostępne okazy kolekcjonerskie.
oNie masz czasu, aby zajmować się wszystkimi potrzebami Simów? To żaden problem! Kombinezon zasilany „Kwant” przeprowadzi natychmiastową biostabilizację Simów!


Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też