Manu

Traktory Puchar Sołtysa (PC)

Cechy produktu

  • Producent Play Software 

Opis

Traktory: Puchar Sołtysa - to gra wyścigowa, będąca symulacją jazdy traktorem. Użytkownik kieruje postacią traktorzysty, którego zadaniem jest wzięcie udziału w wielkim wyścigu traktorów, organizowanym przez sołtysa Maciejówki. Sołtys chcąc urozmaicić przebieg wyścigów porozmieszczał na trasie wyścigów liczne pułapki. Program oferuje możliwość wzięcia udziału w czterdziestu wyścigach, podzielony na siedem kategorii. Do dyspozycji gracza oddano pięć klasycznych modeli ciągników oraz szereg różnorodnych lokacji. Gracz ma możliwość zebrania unikatowych bonusów na każdej trasie wyścigów. Grafika programu jest trójwymiarowa, a rozgrywce towarzyszy klimatyczna ścieżka dźwiękowa. (opis ze strony mediamarkt.pl)

Space Hack - Space Hack to ciekawa gra akcji/RPG, która została osadzona w realiach science-fiction (niczym Harbinger). Fabuła programu opowiada historię jednego z wielu statków transportujących więźniów w specjalnych biosferach (tak rozwiązano problem przeludnienia Niebieskiej Planety). Owy prom nosił nazwę Maximus XV, zaś biosfera stanowiła pewien rodzaj kolonii (z własną atmosferę, pasem zieleni czy sztucznym słońcem), która zrzucana była na powierzchnie nieznanych planet. Jej przymusowi „mieszkańcy” dostawali rozmaite narzędzia, przy pomocy których mogli rozpocząć terrareformację nowego środowiska - do tego czasu żyli jednak w obrębie biosfery.Prom kosmiczny Maximus XV znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie – został wessany do wnętrza gwiezdnej anomalii, pochłaniającej wszystko, co tylko napotka na swej drodze. W środku anomalii istniało jednak życie. Przeżyły tam rozmaite grupy obcych ras, jakie – po trafieniu w to tragiczne położenie – postanowiły przeżyć dzięki napadaniu na nowoprzybyłe promy i wykradaniu jakiegokolwiek zaopatrzenia. Analogiczna sytuacja spotkała Maximusa XV. Obcy przejmowali kolejne biosfery, zaś ludzie żyjący w ich wnętrzu nie byli w stanie podjąć walki. Dopiero mieszkańcy ostatniej z biosfer zgromadzili dostateczną ilość uzbrojenia, aby odeprzeć bestialski atak. Jedyną szansą na wydostanie się z pułapki gwiezdnej anomalii stała się kapsuła awaryjna, do jakiej droga prowadzi jednak przez opanowane przez wroga biosfery... Tylko jedna osoba może do niej dotrzeć i odzyskać wolność. Najlepszy z najlepszych – Space Hack.W pełnej wersji gry wcielamy się w byłego oficera oddziałów Space Marines, który został zesłany do życia na obcej planecie za niesubordynację. Silny, dumny i gotów do działania, stał się sławny kiedy odbił z rąk piratów cały prom kosmiczny w gwiezdnym porcie na Czerwonej Planecie (zabił wtedy 30 piratów i uwolnił 150 zakładników). Teraz, musimy go pomyślnie przeprowadzić przez futurystyczne, zróżnicowane lokacje (różne ekosystemy, etc.) oraz wydostać się z wnętrza anomalii. Do naszej dyspozycji oddane zostały rozmaite bronie, androidy, czy promy kosmiczne, które pomogą nam zrealizować powyższy cel. Mechanika Space Hack wzorowana jest na kultowej serii Diablo. Co więcej, autorzy ze studia Rebelmind zadbali o nieustającą akcję oraz opracowali ciekawą ścieżkę fabularną.- 45 poziomów do pokonania, zróżnicowanych na pięć środowisk (przypominających powierzchnię Ziemi, futurystyczne bazy, obszary post-nuklearne, pustynie, czy śnieżne lądy).- 40 różnych przeciwników, z którymi walczymy podczas trwania przygody.- Setki rodzajów uzbrojenia czy zaawansowanych technologicznie przedmiotów, przydających się w czasie gry.- Kilka ścieżek rozwoju prowadzonego bohatera.- Dopracowane efekty graficzne (pełny trójwymiar, ładne efekty specjalne).- Klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

(opis ze strony gry-online.pl)

Gry nie obsługują kart bez sprzętowej obsługi Pixel Shader 2.0 (zalecana obsługa Pixel Shader 3.0)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie