Moje konto
  • Czarne historie 5. 50 strasznych opowieści Czarne historie 5. 50 strasznych opowieści

Czarne historie 5. 50 strasznych opowieści

0 ofert z 0 sklepów

Producent G3 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty G3

Popularne produkty z kategorii Gry planszowe innych firm

Informacje o produkcie

ProducentG3

Przybij "piątkę"! Jak to? Młoda para zapłaci życiem za spędzenie miłego wieczoru przy grillu? Dlaczego pewna kobieta uspokoiła się dopiero, gdy na podłodze odkryła ślady krwi? Wreszcie powstał nowy materiał dla niezliczonych zwolenników kultowych zagadek kryminalnych.

"Czarne historie 5" już są! Ponownie trzeba odkryć tajemnice niedorzecznych przestępstw, perfidnych intryg i dziwacznych wypadków. Rozwiąż zagadki, rekonstruując kolejność wydarzeń kawałek po kawałku, a przekonasz się, że niektóre zdarzenia to naprawdę czarne jak kruk historie.

Czarne historie 5 to kontynuacja bestsellerowego zestawu Czarne historie, który podbił serca miłośników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Zestaw tworzący Czarne historie 5 został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, który także tym razem dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać.

Za tworzącą doskonały klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik. Międzynarodowy bestseller! PUDEŁKO ZAWIERA: 50 kart instrukcja Liczba graczy: 2 - 15 Wiek graczy: od 14 lat Czas gry: 45 min.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.