Menu

Gra Top Trumps Star Wars Last Jedi - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!!

Cechy produktu

  • Producent WINNING MOVES 

Opis

Gra Top Trumps Star Wars Last Jedi

Gra karciana Top Trumps
Gra Top Trumps to coś więcej niżeli karty! To znana od 50 lat na całym świecie rozgrywka, która zaangażuje każdego, bez względu na wiek i zainteresowania. Edycji kart Top Trumps powstały tysiące, od edycji miejskich po sportowe. W Polsce rekordy popularności bije edycja z Reprezentacją Polski w piłce nożnej czy z bohaterami znanych wszystkim kreskówek takich jak Psi Patrol czy My Little Pony.

Na każdej karcie znajdziemy nie tylko ulubioną postać czy miejsce,dodatkowo informacje w postaci atrybutów, które doprowadzą nas do zwycięstwa! Talia umieszczona w zgrabnym, plastikowym pudełku może towarzyszyć nam w najdalszej wyprawie i umilić każdą podróż.

Gra karciana Top Trumps Star Wars 8
wspaniała gra karciana dla każdego fana Star Wars. Sprawdź, jak poprawnie znasz filmowych bohaterów. A może dowiesz się o nich czegoś nowego? W grę może grać dowolna liczba osób, lecz nie mniej aniżeli dwie. Gra Top Trumps Bitwa ma mnóstwo wersji i często jest łączona z popularnymi licencjami.
Gra ta gromadzi postacie z ósmego epizodu Star Wars. Zwolennicy Najwyższego Porządku zmierzą się z bohaterami Ruchu Oporu, w szranki z Kylo Renem może stanąć Luke Skywalker. Nie czekaj, przejrzyj, która z postaci odznacza się najwyższym honorem, a którą znamionuje chciwość, strach i gniew. Walcz na atrybuty, zbierz wszystkie karty i wygraj!

Zasady gry Top Trumps Star Wars 8

Talię kart potasuj i rozdaj wszystkim graczom, którzy następnie muszą je trzymać rewersem do góry. Weź pierwszą kartę z wierzchu swego stosu, odwróć ją i wybierz jeden z atrybutów. Reszta graczy ponadto odwraca pierwszą kartę ze swych stosów, podając swoje wartości przypisane do danej cechy, którą wybrałeś na początku. Jeśli miałeś najwyższą liczbę punktów, wygrywasz swoją turę i zabierasz karty przeciwników umieszczając je na spodzie swego stosu. Zostaniesz zwycięzcą, jeśli zdobędziesz wszystkie karty rywali!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.