Moje konto  ▾

Call of Duty Ghosts [PS3]

Producent ActivisionWersja językowa angielskaGatunek akcjaWymagania wiekowe 16+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

24 oferty z 15 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentActivision
Wersja językowaangielska
Gatunekakcja
Wymagania wiekowe16+

Informacje dodatkowe:

Zawiera dodatkową mapę do gry w trybie wieloosobowym: Free Fall.


Opis:

Call of Duty Ghosts jest dziesiątą (nie licząc konsolowych spin-offów) odsłoną cyklu, uznawanego za najlepiej sprzedającą się markę w historii gier wideo. Zgodnie z polityką wydawniczą koncernu Activision, kolejne odsłony serii ukazują się w jednorocznych odstępach czasowych, a za ich powstanie odpowiadają naprzemiennie studia Infinity Ward i Treyarch przy wsparciu innych zespołów deweloperskich (np. Raven Software, Sledgehammer Games).

Gra powiela doskonale znane fanom cyklu schematy, oferując kilka trybów zabawy przeznaczonych zarówno dla jednego jak i wielu graczy. Kampania główna, tworzona z myślą o rozgrywce single player, odznacza się widowiskowymi, choć mocno oskryptowanymi scenami, które jednoznacznie kojarzą się z hollywoodzkimi filmami akcji. Deweloperzy zadbali jednak także o w pełni funkcjonalny multiplayer z opcjami rywalizacji lub kooperacji.

Jak przystało na modelowy FPS, głównym elementem rozgrywki w Call of Duty Ghosts jest strzelanie do przeciwników z rozmaitego rodzaju broni. Gracze mają dostęp m.in. do różnego rodzaju karabinów szturmowych i snajperskich, pistoletów, granatów itp. W niektórych fragmentach istnieje także możliwość kierowania pojazdami lub prowadzenia ostrzału z ich pokładu.

Od strony technicznej gra bazuje na stale rozwijanym silniku IW Engine, który zapewnia oprawę audiowizualną na poziomie zbliżonym do konkurencyjnych produktów (np. serie Medal of Honor i Battlefield), przy relatywnie skromnych wymaganiach sprzętowych oraz łatwości w tworzeniu konwersji na różne platformy sprzętowe.


Platforma (gry):PlayStation 3
Gatunek gry:strzelanina
Gatunek gry:gra akcji
Wersja językowa:z polskimi napisami
Wersja językowa:angielska
Tryb gry:multiplayer
Tryb gry:single
Tryb multiplayer:internet
Liczba graczy:
Wymagania wiekowe (od lat):18
Nośnik (filmy, gry):Blu-ray
Liczba nośników (filmy, gry):1
Wymagania sprzętowe:
Video:


Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.