Moje konto
  • Call of Duty Ghosts [PS3] Call of Duty Ghosts [PS3]

Call of Duty Ghosts [PS3]

12 ofert z 8 sklepów

Producent Activision Wersja językowa angielska Gatunek akcja Przedział wiekowy 16+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Call Of Duty GHOSTS + Free Fall + DLC PS3

… stopniowo wieżowiec (ograniczający widoczność i zmieniający trasy, którymi można się poruszać), trzęsienia ziemi, powodzie czy zdarzenia, które należy aktywować. Gracze mają także możliwość wykonywania wślizgów czy wychylania się zza rogów. Po raz pierwszy w serii w drużynie pojawi się pies, mogący zagryźć przeciwnika, przekraść się na jego terytorium albo wywołać zamieszanie. …

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
30600 opinii

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

… i ocalić swój kraj. W trybie multiplayer walki toczą się na dynamicznie zmieniających się mapach. Oznacza to, że potyczki nie polegają jedynie na przemierzaniu tych samych tras i wykorzystywaniu ciągle tych samych sztuczek, ponieważ sytuacja może zmienić się w każdej chwili na skutek zawalenia się wieżowca, trzęsienia ziemi, powodzi lub innego zdarzenia. Wprowadzono do gry możliwość …

Dostępność sprawdź w sklepie →

3kropki.pl

★★★★★
8603 opinie

Call of Duty: Ghosts (PS3)

Call of Duty: Ghosts (PS3)

Call of Duty Ghosts jest dziesiątą (nie licząc konsolowych spin-offów) odsłoną cyklu, uznawanego za najlepiej sprzedającą się markę w historii gier wideo. Zgodnie z polityką.

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
30600 opinii

Call of Duty: Ghosts D1 Free Fall

Call of Duty: Ghosts D1 Free Fall

… sił specjalnych, może go powstrzymać i ocalić swój kraj. W trybie multiplayer walki toczą się na dynamicznie zmieniających się mapach. Oznacza to, że potyczki nie polegają jedynie na przemierzaniu tych samych tras i wykorzystywaniu ciągle tych samych sztuczek, ponieważ sytuacja może zmienić się w każdej chwili na skutek zawalenia się wieżowca, trzęsienia ziemi, powodzi lub innego …

Dostępność sprawdź w sklepie →

MediaMarkt.pl

★★★★★
3395 opinii

Gra PS3 LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Call of Duty: Ghosts Free Fall Edition

Gra PS3 LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Call of Duty: Ghosts Free Fall Edition

Gra PS3 LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Call of Duty: Ghosts Free Fall Edition

Dostępny od ręki  ✓

MERLIN
Call Of Duty Ghosts - Hardened Edition (PS3)

Call Of Duty Ghosts - Hardened Edition (PS3)

… dzięki czemu fani nowinek technicznych będą mogli w pełni wykorzystać moc drzemiącą w komputerach jak i konsolach. Edycja kolekcjonerska - Hardened zawiera: Karnet sezonowy (Season Pass) - 4 pakiety DLC dostarczone w 2014 roku; Dodatkową mapę: Free Fall; Dodatki cyfrowe w grz: plakietka gracza, wizytówka, tło; Płykę z eksluzywną grafiką z gry; Steelbook; Bransoletkę z linki Paracord …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentActivision
Wersja językowaangielska
Gatunekakcja
Przedział wiekowy16+
Opis:

Call of Duty: Ghosts jest dziesiątą grą z bestsellerowej serii pierwszoosobowych strzelanin (FPS), rozwijanej od 2003 roku przez koncern Activision. Tytuł wyprodukowany został przez autorów cyklu – studio Infinity Ward i zgodnie z intencjami ekipy deweloperskiej stanowi początek nowego rozdziału w historii marki.

Za warstwę fabularną gry odpowiada Stephen Gaghan, scenarzysta takich filmów jak Traffic, Regulamin Zabijania czy Syriana. Akcja ukazję wizję niedalekiej przyszłości. Na skutek katastrofy określanej jako „The Event” (wydarzenie) Stany Zjednoczone utraciły dominującą pozycję na świecie. Sytuację próbuje wykorzystać nowe supermocarstwo – Federacja Krajów Ameryki Południowej... W kampanii głównej gracz wciela się w rolę członka elitarnej jednostki wojskowej nazywanej Ghosts. Jak przystało na oddział do zadań specjalnych, „duchy” wykonują najbardziej niebezpieczne misje, często również głęboko na terytorium wroga.

Call of Duty: Ghosts stanowi próbę połączenia elementów rozgrywki doskonale znanych fanom cyklu z zupełnie nowymi rozwiązaniami. Twórcy pozostali wierni m.in. obfitującej w widowiskowe sceny akcji kampanii głównej. Jedną z ciekawszych innowacji jest natomiast obecność w oddziale wyszkolonego psa, który okazuje się nie tylko doskonałą bronią do zabijania, ale potrafi również odwrócić uwagę wrogów, wywołać efekt paniki czy niepostrzeżenie rozpoznać teren (dzięki niesionej kamerze).

W trakcie prac nad grą dużą uwagę skupiono na zabawie wieloosobowej. W trybie multiplayer gracze mogą w dużym stopniu zindywidualizować wygląd swoich bohaterów, dobierając nie tylko elementy uzbrojenia, ale także wojskowej garderoby (rękawice, paski, kamizelki itp.). Na uwagę zasługują także zupełnie nowe rodzaje map z otoczeniem wrażliwym na destrukcję oraz dynamicznymi wydarzeniami generowanymi na skutek działań graczy i zmieniających wygląd lokacji.

W grze pojawiły się także nowe tryby zabawy sieciowej (Cranked, Search & Rescue, Squad), zmieniony system perków wpływający na osiągnięcia na polu walki czy znane fanom wcześniejszych odsłon serii pakiety wsparcia.

Call of Duty: Ghosts jest pierwszą grą wykorzystującą potencjał nowego, choć częściowo opartego na wcześniejszych wersjach IW Engine, silnika. Technologia ta stworzona została głównie z myślą o możliwościach konsol ósmej generacji – Xboksa One i PlayStation 4, oferując wysokiej jakości oprawę audiowizualna oraz wsparcie dla takich efektów graficznych jak Subdivision Surface.


Platforma (gry):PlayStation 3
Gatunek:Gra akcji
Wersja językowa:Polskie napisy
Tryby gry:Internet
Tryby gry:Singleplayer
Liczba graczy:

brak danych


Wymagania wiekowe (od lat):18
Nośnik (filmy, gry, oprogramowanie):Blu-ray
Liczba nośników (filmy, gry):1
Wymagania sprzętowe:

PS3


Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też