Menu

The Last of Us Part II (PS4)

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Wersja językowa polska 

Opis

Gra The Last of Us Part II w edycji specjalnej posiada: - SteelBook z pełną wersją gry, - Dynamiczny motyw PS4, - zestaw 6 awatarów, - 48 stron Mini Art Book od Dark House. Zmierz się z tragicznymi konsekwencjami działań Ellie – zarówno fizycznymi, jak i emocjonalnymi.

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych.

Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, aby wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań. Niełatwa, pełna emocji opowieść Doświadcz narastających, moralnych konfliktów spowodowanych poprzez nieustające dążenie Ellie do zemsty.

Błędne koło przemocy, które po sobie pozostawia, zmusi Cię do zastanowienia się nad tym, czym jest dobro, a czym zło, co jest optymalne, a co nie, kto jest bohaterem, a kto złoczyńcą. Błyskotliwy, ale niebezpieczny świat Wyrusz w podróż wraz z Ellie, spośród sielskich gór i lasów Jackson w porośnięte bujną roślinnością ruiny metropolitalnego Seattle.

Będziecie spotykać świeże grupy tych, którzy przeżyli, wędrować przez nieznane, zdradzieckie lokalizacje, oglądać przerażające formy zakażonych. Ożywione przez najnowszą wersję silnika Naughty Dog postacie i otoczenie są bardziej realistyczne i pełne szczegółów niżeli kiedykolwiek.

Pełna akcji, emocji i poczucia desperacji rozgrywka rodzaju survival świeże i lepsze systemy rozgrywki pozwalają Ellie walczyć ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeszkodami podczas jej wędrówki poprzez wrogi świat.

Poczuj jej desperacką walkę dzięki lepszym funkcjom, takim jak intensywna walka wręcz, płynne ruchy czy dynamiczne skradanie się. Duża gama broni, przedmiotów do wyprodukowania, umiejętności i aktualizacji pozwala skonsolidować to, co potrafi Ellie, do Twojego stylu gry....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.