Manu

Medal of Honor Warfighter (PS3)

Cechy produktu

  • Producent Electronic Arts 
  • Wersja językowa polska 
  • Gatunek FPS 
  • Przedział wiekowy 18+ 

Opis

Dołącz do oddziału najlepiej wyszkolonych i najbardziej profesjonalnych żołnierzy świata! Medal of Honor Warfighter™ powstał w oparciu o przeżycia członków formacji specjalnych Tier 1 i wydarzenia, mające miejsce podczas prawdziwych operacji antyterrorystycznych na całym świecie. Niedługo znajdziesz się w samym środku bezwzględnej i brutalnej wojny z globalnym terrorem, jak jeszcze nigdy dotąd! Gra w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing).

W 2010 roku gra Medal of Honor wyszła poza ramy II wojny światowej, dając fanom serii możliwość wzięcia udziału we współczesnych operacjach elitarnych jednostek U.S. Army. Medal of Honor Warfighter zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie, rzucając gracza w autentyczne miejsca akcji oddziałów Tier 1 w różnych zakątkach globu. Amerykańskie operacje antyterrorystyczne to nie wszystko – w trybie wieloosobowym można zmierzyć się z innymi graczami w rozgrywce z udziałem sił specjalnych z różnych krajów – w tym polską elitarną jednostką GROM.

Autentyzm w każdym calu
Niespełna 13 lat temu narodziła się marka „Medal of Honor” kładąca nacisk na autentyzm i szacunek dla żołnierzy – cechy, które do dziś wyróżniają gry z tej serii. Pragniemy, aby gracze mogli poczuć się jak prawdziwi żołnierze, niezależnie od tego, czy walczą na arenie II wojny światowej, czy w jednym ze współczesnych konfliktów. Wszystkie elementy gry, takie jak dźwięki wydawane przez broń czy szczegóły odwzorowania prawdziwych miejsc, składają się na niezwykłe doznanie, jakim jest gra w „Medal of Honor”. Po raz pierwszy konsultowaliśmy się nie tylko z amerykańskimi agentami Tier 1, ale także z żołnierzami jednostek specjalnych innych krajów, w tym z członkami polskiego GROM-u, australijskiej jednostki SASR czy niemieckimi komandosami z KSK. Ponadto studio Danger Close współpracuje z firmami zbrojeniowymi, które zapewniają agentom Tier 1 wyposażenie podczas międzynarodowych misji. Żadna inna seria gier nie może poszczycić się tak dużą dozą autentyczności jak „Medal of Honor”.
Technologia przyszłości już dziś
Medal of Honor Warfighter wykorzystuje rewolucyjną technologię Frostbite 2, oferującą niesamowitej jakości grafikę i dźwięk, doskonałą sztuczną inteligencję oraz szczegółowe odwzorowanie zniszczeń.

Realistyczna grafika

Technologia przechwytywania ruchu w połączeniu ze wskazówkami konsultantów Tier 1, realistycznym oświetleniem i bogatą grafiką otoczenia zapewniają niespotykany autentyzm odwzorowania zmagań bojowych.

Oprawa dźwiękowa

Dzięki zastosowaniu metod umożliwiających zachowanie wysokiej dynamiki zapisywanego dźwięku, w Medal of Honor Warfighter usłyszymy najbardziej realistyczne odgłosy broni i otoczenia w historii gatunku.
Mikrodestrukcja
Stanowiąca element technologii Frostbite 2 mikrodestrukcja nadaje walce w zwarciu wyjątkowej intensywności. Od eksplozji rozpadają się drzwi, z dziurawionych pociskami ścian sypie się tynk, a w powietrzu unosi się duszący pył.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie