Moje konto  ▾

Medal of Honor [PS3]

Wersja językowa angielskaGatunek akcjaWymagania wiekowe 18+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 1 sklepu internetowego

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

Wersja językowaangielska
Gatunekakcja
Wymagania wiekowe18+

Przenieś się w pustynne piekło Afganistanu z najnowszą grą z serii Medal of Honor!

Dzięki nowej produkcji Electronic Arts będziesz miał szansę poczuć adrenalinę i grozę operacji wojskowych w Afganistanie na dwóch różnych poziomach hierarchii wojskowej. Z jednej strony jako członek bardzo wąskiej i elitarnej grupy "Tier 1 Elite Ops" wykonasz utajnione zadania z chirurgiczną wręcz precyzją. Dla odmiany, jako żołnierz należący do większego oddziału piechoty, niczym trybik w machinie wojennej USA, będziesz miał szansę wykazać się w działaniach zbrojnych zakrojonych na dużą skalę.

Electronic Arts: Los Angeles dołożyło wszelkich starań aby uzyskać maksymalny, niespotykany dotąd realizm walki i pola bitwy, współpracując w pracach nad grą z konsultantami z armii USA. Misje w trybie single-player w realistyczny sposób odzwierciedlają zakres i specyfikę działań wojennych wojsk USA na terenie Afganistanu, takich jak ataki na kryjówki terrorystów, odbijanie zakładników oraz operacje specjalne.

  • Niespotykany dotąd w symulatorach pola bitwy realizm
  • Wspaniała grafika dzięki unowocześnionemu silnikowi Unreal Engine 3
  • Duża ilość pojazdów w trybie single player: w tym helikoptery, jeepy i quady
  • Gra stworzona z myślą głównie o Playstation 3, będzie dostępna także na PC oraz Xbox360
Zamawiając grę otrzymasz również Medal of Honor Frontline na tej samej płycie (specjalnie przerobiona i podrasowana graficznie wersja gry znanej z PS2!)

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.