Manu

Sly Cooper Złodzieje w czasie (PS3)

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Wersja językowa polska 
  • Gatunek akcja 
  • Przedział wiekowy 7+ 
  • Tryb multiplayer tak 

Opis

Sly Cooper: Złodzieje w Czasie to kontynuacja serii przygodowych gier akcji, w której gracz wciela się w tytułowego szopa o imieniu Sly, jednego z członków słynnego złodziejskiego klanu Cooperów. Produkcja zmieniła dotychczasowego producenta i została opracowana przez ekipę studia Sanzaru Games, mającego w dorobku port poprzednich trzech części serii na konsolę PlayStation 3.

Historia czwartej części Sly'a zaczyna się zaraz po zakończeniu wydarzeń z trójki. Będący mózgiem bandy żółw Bentley opracowuje maszynę do podróży w czasie, a z przekazywanej z pokolenia na pokolenie księgi Thievius Raccoonus w tajemniczy sposób zaczynają znikać kolejne wpisy.

Zaniepokojona zmanipulowanym biegiem czasu drużyna rusza więc w podróż do przeszłości, by poznać przodków naszego bohatera i uratować ich przed nieznanym wrogiem.Złodzieje w Czasie to pierwsza część serii wydana na PlayStation 3, która wnosi do rozgrywki kilka nowości.

Jedną z nich jest system strojów, które zdobywać będziemy podczas naszej przygody. Każdy z napotkanych przez nas przodków obdaruje nas swoim kostiumem, który będziemy mogli w dowolnej chwili założyć i zyskać nowe umiejętności.

Nowe stroje pomogą nam też dotrzeć do wcześniej niedostępnych miejsc. Nowością jest również ulepszona kryjówka, w której możemy teraz m.in. przeglądać zdobyte przez nas skarby.Sterowanie w grze nie uległo zmianie, podobnie jak podstawowe umiejętności szopa.

Grafika utrzymana w komiksowej atmosferze korzysta z uroków technologii cel-shading, a za muzykę oraz głosy postaci odpowiadają ci sami ludzie co w poprzednich częściach. Oprócz tytułowego szopa w niektórych momentach gry możemy się także wcielić w naszych przyjaciół z gangu, czyli żółwia Bentley'a oraz hipopotama Murray'a.

Gra nie oferuje zabawy przez Internet, dostępny jest jednak tryb kooperacji znany nam z poprzedniej części. Gra na PS3 zawiera kod, który pozwala pobrać za darmo wersję gry na konsolę PS Vita! - Wybierz się w podróż w czasie wraz ze Sly'em i jego lojalnym gangiem, żeby ochronić pradawną księgę „Kradziejus Szopus", biblię szelm i złodziejaszków stanowiącą skarbnicę wiedzy klanu Cooperów.- Wykaż się zręcznością godną kieszonkowca, używając intuicyjnego sterowania dotykowego do okradania przeciwników z całego świata.- Graj jako złodziej z klasą, Sly, lub jeden z jego pomocników, Bentley albo Murray, bądź też jako agentka Carmelita Fox.

Odwiedź gwarny Paryż, feudalną Japonię oraz średniowieczną Anglię.- Rozpocznij przygodę z grą na PlayStation Vita i kontynuuj ją na PlayStation 3 dzięki funkcji zapisu miedzyplatformowego. Wersja językowa: polska

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie