Sly Cooper Złodzieje w czasie [PS3]

Sly Cooper Złodzieje w czasie [PS3]

 • Cena od: 78
 • Cena do: 209
 • Oszczędzasz: do 63%
Oferty 1-12 ułożone według:
PlayerGames.pl0/541 opinii
SLY COOPER: ZŁODZIEJE W CZASIE (PS3)

SLY COOPER: ZŁODZIEJE W CZASIE (PS3)

Dostępny od ręki

139 zł

+ dostawa od 11 zł
 • 17,90 zł Przesyłka pocztowa
 • 17,90 zł Przesyłka priorytetowa
 • 24 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 11 zł Przesyłka pocztowa
 • 11 zł Przesyłka priorytetowa
 • 16 zł Kurier
 • od 11,90 zł Inpost
 • 11 zł Przesyłka pocztowa
 • 11 zł Przesyłka priorytetowa
 • 16 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 11,90 zł Inpost
Przejdź do sklepu

PlayerGames.pl

Informacje o produkcie

Sly Cooper Złodzieje w czasie [PS3]

Historia czwartej części Sly'a zaczyna się zaraz po zakończeniu wydarzeń z trójki. Będący mózgiem bandy żółw Bentley opracowuje maszynę do podróży w czasie, a z przekazywanej z pokolenia na pokolenie księgi Thievius Raccoonus w tajemniczy sposób zaczynają znikać kolejne wpisy. Zaniepokojona zmanipulowanym biegiem czasu drużyna rusza więc w podróż do przeszłości, by poznać przodków naszego bohatera i uratować ich przed nieznanym wrogiem.Złodzieje w Czasie to pierwsza część serii wydana na PlayStation 3, która wnosi do rozgrywki kilka nowości.

Sly Cooper Złodzieje w czasie [PS3]

Jedną z nich jest system strojów, które zdobywać będziemy podczas naszej przygody. Każdy z napotkanych przez nas przodków obdaruje nas swoim kostiumem, który będziemy mogli w dowolnej chwili założyć i zyskać nowe umiejętności. Nowe stroje pomogą nam też dotrzeć do wcześniej niedostępnych miejsc. Nowością jest również ulepszona kryjówka, w której możemy teraz m.in. przeglądać zdobyte przez nas skarby.Sterowanie w grze nie uległo zmianie, podobnie jak podstawowe umiejętności szopa.

Sly Cooper: Złodzieje w Czasie to kontynuacja serii przygodowych gier akcji, w której gracz wciela się w tytułowego szopa o imieniu Sly, jednego z członków słynnego złodziejskiego klanu Cooperów. Produkcja zmieniła dotychczasowego producenta i została opracowana przez ekipę studia Sanzaru Games, mającego w dorobku port poprzednich trzech części serii na konsolę PlayStation 3.

Grafika utrzymana w komiksowej atmosferze korzysta z uroków technologii cel-shading, a za muzykę oraz głosy postaci odpowiadają ci sami ludzie co w poprzednich częściach. Oprócz tytułowego szopa w niektórych momentach gry możemy się także wcielić w naszych przyjaciół z gangu, czyli żółwia Bentley'a oraz hipopotama Murray'a. Gra nie oferuje zabawy przez Internet, dostępny jest jednak tryb kooperacji znany nam z poprzedniej części.

Gra na PS3 zawiera kod, który pozwala pobrać za darmo wersję gry na konsolę PS Vita!

- Wybierz się w podróż w czasie wraz ze Sly'em i jego lojalnym gangiem, żeby ochronić pradawną księgę „Kradziejus Szopus", biblię szelm i złodziejaszków stanowiącą skarbnicę wiedzy klanu Cooperów.- Wykaż się zręcznością godną kieszonkowca, używając intuicyjnego sterowania dotykowego do okradania przeciwników z całego świata.- Graj jako złodziej z klasą, Sly, lub jeden z jego pomocników, Bentley albo Murray, bądź też jako agentka Carmelita Fox.

Odwiedź gwarny Paryż, feudalną Japonię oraz średniowieczną Anglię.- Rozpocznij przygodę z grą na PlayStation Vita i kontynuuj ją na PlayStation 3 dzięki funkcji zapisu miedzyplatformowego. Wersja językowa: polska

Dane techniczne

Parametry
Kategoria wiekowa 7+
Rodzaj gry akcja
Wersja językowa polska

Opisy produktu Sly Cooper Złodzieje w czasie [PS3] udostępniane przez sprzedawców

3kropki.pl: Opis Sly Cooper: Złodzieje w czasie (PS3)

( podobny opis w Komputronik.pl )

Wersety starożytnej księgi Thievius Raccoonus znikają bez śladu. Tylko Sly ze swoją ekipą jest w stanie ocalić dziedzictwo klanu Cooperów. Przeżyj trzymającą w napięciu...

Gamedot: Opis Sly Cooper: Złodzieje w Czasie PS3

( podobny opis w Quicksave )

Gra na PS3 zawiera kod, który pozwala pobrać za darmo wersję gry na konsolę PS Vita ! Ukradnij cenne chwile, przenosząc się w czasie, aby ocalić bezcenne dziedzictwo klanu Cooperów. Cechy gry: - Wybierz się w podróż w czasie wraz ze Sly'em i jego lojalnym gangiem, żeby ochronić pradawną księgę Kradziejus Szopus", biblię szelm i złodziejaszków stanowiącą skarbnicę wiedzy klanu Cooperów. - Wykaż się zręcznością godną kieszonkowca, używając intuicyjnego sterowania dotykowego do okradania przeciwników z całego świata. - Graj jako złodziej z klasą, Sly, lub jeden z jego pomocników, Bentley albo Murray, bądź też jako agentka Carmelita Fox.

Odwiedź gwarny Paryż, feudalną Japonię oraz średniowieczną Anglię. - Rozpocznij przygodę z grą na PlayStation Vita i kontynuuj ją na PlayStation 3 dzięki funkcji zapisu miedzyplatformowego.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie