Menu

Minecraft (Xbox 360)

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 
  • Wersja językowa angielska 
  • PEGI (wiek gracza) 7+ 
  • Tryb multiplayer tak 
  • Gatunek akcja 

Opis

Twórz wszystko, na co pozwala Ci wyobraźnia. Przemierzaj potężne góry i pełne życia oceany nieskończonych światów rozbudowywanych jeszcze bardziej przy pomocy darmowych aktualizacji, niesamowitych map wytworzonych przez społeczność, serwerów, ekscytujących miniger i nie tylko!

Przeżyj przygodę ze znajomymi na konsoli, urządzeniu mobilnym czy z systemem Windows 10 lub dziel się nią w domu w trybie wieloosobowym na współdzielonym ekranie. Ta kolekcja mieści podstawową grę Minecraft, 1000 monet Minecoins, zestaw startowy DLC oraz komplet DLC od twórców.

Buduj. Graj. Zwiedzaj.Minecraft to gra polegająca na budowaniu z klocków i poszukiwaniu przygód. Wybuduj wszystko, co tylko sobie wyobrazisz.Eksploruj z przyjaciółmiGraj wraz z przyjaciółmi1 na telefonie, Windows 10 albo konsoli* albo podziel się przygodą z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym na jednym ekranie i online.Buduj online z przyjaciółmi dzięki Xbox Live GoldGranie na Xbox One jest ulepszone z kontem Xbox Live Gold.

Dołącz do największej społeczności graczy w najmocniej progresywnej sieci rozgrywki wieloosobowej. Odbieraj 2 do 4 darmowych gier co miesiąc i uzyskaj do 5075% rabatu w cyfrowym sklepie na Xbox One.3*Możliwość gry na najróżniejszych platformach dotyczy komputerów PC z systemem Windows 10, maszyn przenośnych wykorzystujących system Android, telefonów i tabletów z systemem iOS, konsoli Xbox One, a także platform VR.

Wkrótce także na Apple TV oraz Nintendo Switch; należy zakupić wersję gry odpowiednią dla danej platformy.Gra online w trybie wieloosobowym na Xbox One wymaga konta Xbox Live Gold (sprzedawanego oddzielnie).Oferta bezpłatnych gier: tylko dla posiadaczy płatnych kont Gold.

Oferta obejmuje gry na Xbox One i zgodne z poprzednimi wersjami gry na Xbox 360; http://www.xbox.com/backcompat. Aktywuj konto Gold wymagane do grania w wybrane darmowe gry. Obowiązują ograniczenia.

Zaoszczędzoną kwotę przekazano na podstawie ceny detalicznej gry. Wymagania i dostępne funkcje różnią się w zależności od konsoli; wymagane pobranie plików.DLC w zestawieMinecraft Master Collection posiada: Podstawową wersję gry Minecraft 1000 monet Minecoins.

Wydaj je na przystępnym w grze rynku na mapy, skórki, zestawy tekstur i nie tylko! komplet startowy: miks mity greckie, zestaw tekstur plastikowych, komplet skórek 1 oraz pakiet skórek złoczyńców komplet twórców: miks Sen Poszukiwacza Przygód i Zimowy Festiwal Minigier autorstwa Noxcrew, Śladami Korsarzy autorstwa Imagiverse, pakiet tekstur PureBDcraft autorstwa BDcraft, pastelowy zestaw skórek autorstwa Eneija i Dzikość Sawanny autorstwa PixelHeads

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.