Menu

Frostpunk (Xbox One)

Cechy produktu

  • Producent 11 bit studios 

Opis

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej, budowania miasta i symulacji społeczeństwa. Jako zarządca ostatniego miasta na Ziemi musisz zadbać jednocześnie o mieszkańców, jak i całą miejską infrastrukturę. Ciepło oznacza tu życie, a każda decyzja ma swoją cenę. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technikę parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Twoim zadaniem jest wybudowanie ostatniego miasta na Ziemi i opieka nad społeczeństwem. Optymalizacja i gospodarowanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie niezbędne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację. Skupiając się na płynnym przejściu na konsole, twórcy podjęli niezwykłe starania, żeby przeprojektować grę i dopasować jej mechaniki do Xbox One i PlayStation 4, zwłaszcza w przypadku sterowania. Frostpunk w edycji na konsole będzie zawierać wszystkie dotychczasowe aktualizacje i dodatki z edycji na komputery osobiste, w tym scenariusz The Fall of Winterhome, dodatkowe opcje personalizacji, ustawienia poziomu trudności i poprawki w balansie. Kolejne aktualizacje będą się pojawiać po premierze. We Frostpunku: USTANAWIASZ PRAWA, które uregulują życie stale rosnącej populacji. Decyduj o tym, jak będą wyglądać praca, opieka medyczna, produkcja żywności, a także inne aspekty codzienności. Dbaj o nadzieję i zadowolenie mieszkańców – morale społeczeństwa odgrywa w walce o przetrwanie jednakowo ważną rolę jak podstawowe środki do życia. KSZTAŁTUJESZ SPOŁECZEŃSTWO, które będzie wymagać od Ciebie zdecydowanych decyzji. Zamierzasz rządzić twardą ręką… czy pokazać ludziom ścieżkę miłosierdzia i wiary? Działaj radykalnie albo walcz o utrzymanie równowagi. Niezależnie od tego, jaką drogę obierzesz, pamiętaj, iż nie da się z niej zawrócić. ROZWAŻASZ WSZYSTKIE ZA I PRZECIW, choćby jeśli niektóre decyzje mogą ci się wydać błahe. Pamiętaj, że wszystkie składają się na całokształt twoich działań i nieraz przynoszą nieprzewidziane rezultaty. Ludzie pokładają w tobie wiarę, lecz ich oddanie ma granice. Rola przywódcy może się okazać brzemieniem. ROZWIJASZ nowe TECHNOLOGIE, bowiem postęp to jeden z warunków przetrwania. Poświęcaj uwagę bieżącym wydarzeniom, ale nie zapominaj przy tym, jak ważne są długoterminowe plany i inwestowanie w rozwój technologii. Podejmij wyzwanie i spróbuj stworzyć rozbudowaną infrastrukturę, w której znajdą użycie rozmaite cuda techniki. ODKRYWASZ LODOWE PUSTKOWIE, gdzie Twoim domem jest Nowy Londyn, ale świat poza jego granicami może cię niejednym zaskoczyć. Ekspedycje wiążą się z wielkim ryzykiem, ale mogą zaowocować pozyskaniem cennych zasobów i oraz wzrostem populacji. W trakcie wypraw często natk...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.