Menu

The Crew (Xbox One)

Cechy produktu

  • Gatunek wyścigi 
  • PEGI (wiek gracza) 12+ 
  • Producent Ubisoft 
  • Wersja językowa polska 

Opis

The Crew Edycja SpecjalnaThe Crew to bezprecedensowa gra samochodowa z gatunku MMO, wyprodukowana gównie z myślą o konsolach nowej generacji i skutecznych systemach PC. Gra wykorzystuje możliwości technologiczne nowych platform pozwalając na stworzenie otwartego i połączonego sieciowo świata dla graczy. The Crew umożliwia szaloną jazdę przez otwarty świat, który jest odzwierciedleniem kontynentalej części USA i został wypełniony wyzwaniami dla wytrwałych kierowców. Gra ma bogatą zawartość produkowaną z myślą o nowej, połączonej w sieć generacji graczy. The Crew napisze nowy rozdział historii gier samochodowych.Twój samochód to twój awatar – spersonalizuj go w trakcie gry na 5 odmiennych obszarach Stanów Zjednoczonych. Manewry na tłocznym Manhatanie, ucieczka poprzez Los Angeles, przejazd wzdłuż plaży w Miami albo wycieczka w okolice Monument Valley. Każde miejsce pełne jest nieprzewidzianek i wyzwań, które można podjąć w każdym momencie. Podczas jazdy spotkasz innych graczy, z każdym możesz założyć ekipę lub stanąć do walki w przeciwnych drużynach. To otwarta i niczym nieograniczona rozgrywka sieciowa.Edycja specjalna zawiera drukowaną mapę U.S.A. Z gry.Główne parametry: Nigdy nie jedziesz sam. W grze formujesz własną ekipę znajomych. Razem możecie brać udział w wyzwaniach jednostkowych, pomagać sobie nawzajem, a także stawać w szranki z innymi ekipami. Dzięki czemu za każdym razem gra jest inna i ekscytująca. Plac zabaw niezrównanych wymiarów. Całe Stany Zjednoczone są do twojej dyspozycji – wszystkie drogi i to co między drogami. Każdy rodzaj terenu czeka na ciebie: od ulic sporych metropolii, po ciche przedmieścia, pola kukurydzy, kaniony, pustynie, a nawet tory wyścigowe. Przygotuj swój samochód na kolejne wyzwanie. Zbieraj cześci zamienne i personalizuj swoje auta. Możesz zmienić ustawnienia auta wdług pięciu schematów (ulica, peryferia, szutr, pościg, wyścig), zezwalających na adaptację pojazdu do danego terenu. Dopełniające ulepszenia pozwolą stworzyć samochód dostosowany do preferencji kierowcy. Gdziekolwiek jesteś, gra trwa nadal. Zabawa może być kontynuowana na iOS, Androidzie i w sieci. Śledź postępy przyjaciół, tuninguj samochód, albo wysyłaj zadania dla ekipy. Zdobywaj punkty i części zamienne.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.