Moje konto  ▾

Farming Simulator 2013 [Xbox 360]

Wersja językowa polskaGatunek przygodowaNośnik Płyta DVDKategoria wiekowa 3+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

5 ofert z 5 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

Wersja językowapolska
Gatunekprzygodowa
NośnikPłyta DVD
Kategoria wiekowa3+

W nowej części popularnego „symulatora farmy" po raz kolejny przyjmujemy rolę rolnika, który musi zająć się swoją farmą i zadbać o jej prawidłowy rozwój. Krok po kroku poznajemy uroki życia na wsi, a naszym głównym celem jest uzbieranie środków potrzebnych do stworzenia nowoczesnego gospodarstwa.

Podczas zabawy przygotowujemy i nawozimy pola, sadzimy wybrane rośliny oraz doglądamy zwierząt. Wyprodukowane dobra sprzedajemy, aby zdobyć fundusze na coraz lepszy sprzęt, który sprawi, że cały proces będzie bardziej efektywny.

Aby usprawnić działanie farmy musimy zaopatrzyć się w m.in. pługi, siewniki, prasy, kultywatory, kosiarki czy przyczepy. Najnowsza odsłona serii Farming Simulator, podobnie jak poprzednie części, wprowadza do cyklu sporo nowości.

Gracze otrzymali m.in. ponad 20 licencjonowanych marek sprzętu i maszyn. Deweloperzy przygotowali też nowy system wytwarzania upraw oraz związanych z tym zagrożeń, takich jak usychanie, czy gnicie roślin.

Dodano nowe gatunki zwierząt hodowlanych. Twórcy usprawnili również oprawę graficzną (poprawiono tekstury oraz detale obiektów) i wprowadzili całkowicie nową, ogromną mapę z możliwością stawiania budynków oraz zakupu ziemi.

Nie zabrakło także trybu wieloosobowego. Zadbano również o to, by produkt cechował się prostotą przygotowywania modów. Wersja językowa: polska Premiera: 6 września 2013 r.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.