Moje konto
  • Farming Simulator 2013 [Xbox 360] Farming Simulator 2013 [Xbox 360]

Farming Simulator 2013 [Xbox 360]

3 oferty z 3 sklepów

Wersja językowa polska Gatunek przygodowa Nośnik Płyta DVD Przedział wiekowy 3+ WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Farming Simulator PL Xbox 360

… głównym celem jest uzbieranie środków potrzebnych do stworzenia nowoczesnego gospodarstwa. Podczas zabawy przygotowujemy i nawozimy pola, sadzimy wybrane rośliny oraz doglądamy zwierząt. Wyprodukowane dobra sprzedajemy, aby zdobyć fundusze na coraz lepszy sprzęt, który sprawi, że cały proces będzie bardziej efektywny. Aby usprawnić działanie farmy musimy zaopatrzyć się w m.in. pługi, siewniki, prasy, …

Dostępny od ręki  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
67049 opinii

CDP.PL Farming Simulator 2013 + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach!

CDP.PL Farming Simulator 2013 + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach!

CDP.PL Farming Simulator 2013 + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! Farming Simulator 2013 to kolejna odsłona znanego symulatora ekonomicznego, w którym gracz poznaje uroki wirtualnej farmy.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

Wersja językowapolska
Gatunekprzygodowa
NośnikPłyta DVD
Przedział wiekowy3+
Kultowy Farming Simulator nareszcie na konsolach! Farming Simulator oferuje ci możliwość stworzenia własnej farmy, zarządzania nią oraz jej rozwijania! Zostań hodowcą zwierząt, uprawiaj rośliny, sprzedawaj plony... Twoje możliwości są niemal nieograniczone! W trakcie gry będziesz również kierował ponad setką maszyn i pojazdów rolniczych, wiernie odwzorowujących modele znanych marek - w tym polskiego Ursusa! Doskonała gra znana z komputerów osobistych staje się jeszcze lepsza, dzięki możliwościom oferowanym przez konsole. Przejmij kontrolę i doświadcz życia prawdziwego właściciela farmy... W domowym zaciszu! Farming Simulator otrzymał klasyfikację wiekową PEGI 3, co oznacza iż jest on odpowiednia również dla najmłodszych graczy. Gra dostarczy nie tylko znakomitej, ale też bezpiecznej, mądrej i stymulującej intelektualnie rozrywki. Cechy gry:
  • Bezpieczna rozrywka dla całej rodziny! - Farming Simulator to gra w polskiej wersji językowej, pozbawiona przemocy i nieodpowiednich treści. Dostarczy mnóstwa wspaniałej i mądrej rozrywki nie tylko Tobie, ale również Twoim pociechom! Graj wspólnie z dziećmi i obserwuj, jak wirtualna farma budzi się do życia na ich oczach, dzięki ich pracy.
  • Tryb kariery z systemem ekonomicznym i hodowlą zwierząt - Sprawdź się w roli zarządcy farmy. Handluj zgromadzonymi przez siebie plonami, hoduj zwierzętami i rozwiń swój ekonomiczny zmysł!
  • Ponad 100 pojazdów i narzędzi - Spełnij swoje marzenia z dzieciństwa i zasiądź za kierownicą najlepszych maszyn rolniczych. Zbieraj plony i wiedź życie prawdziwego farmera!
  • Ponad 20 licencjonowanych marek - Poczuj moc licencjonowanych i wiernie odwzorowanych maszyn, w tym polskiego Ursusa oraz legendarnych Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Same, Horsch, Amazone i wiele innych!

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też