Menu

Grzejnik drabinkowy Elektra CX 700C o mocy 95 W, kolor

Cechy produktu

  • Producent Elektra 
  • Rodzaj drabinkowy 
  • Moc 95 W

Opis

Suszarki ELEKTRA CX pozostały zaprojektowane jako wielofunkcyjne urządzenia grzejne dodające elegancji pomieszczeniom łazienkowym. Są bezusterkowe w sezonie i poza sezonem cieplnym. Ich odrębność i niezależność od istniejącego systemu ogrzewania umożliwia pracę poprzez cały rok, za każdym razem wtedy, kiedy zachodzi potrzeba ich wykorzystania. Na dodatek staną się perfekcyjnym wieszakiem na ręczniki. Specjalna budowa zezwala na niezwykle szybkie osiągnięcie wymaganej temperatury.

Do zalet suszarek łazienkowych ELEKTRA należy łatwość konstrukcji. Suszarki montuje się na ścianie, na specjalnych uchwytach. Do każdego zestawu, oprócz uchwytów dołączone są estetyczne elementy w odcieniu grzejnika, które maskują części łączące takie jak: śruby i wkręty. Podłączenie grzejnika do sieci zasilającej ~230V odbywa się przy pomocy przewodu zakończonego wtyczką z uziemieniem.

dane techniczne:

Maksymalna temperatura (ciągłej) pracy: 60 [oC]
Napięcie znamionowe: 230 V~ 50/60 Hz
Moc grzejna: 95 [W]
wymiary: 527 x 697 [mm] (szer. X wys.)
Średnica rurek: 25 [mm]
Kolor: chrom
kabel przyłączeniowy zakończony wtyczką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.