Menu

Grzejnik drabinkowy Elektra CX 800NR o mocy 175 W, kolor RAL

Cechy produktu

  • Producent Elektra 
  • Rodzaj drabinkowy 
  • Moc 175 W

Opis

Suszarki ELEKTRA CX pozostały zaprojektowane jako wielofunkcyjne urządzenia grzewcze dodające elegancji pomieszczeniom łazienkowym. Są niezawodne w sezonie i poza sezonem cieplnym. Ich odrębność i niezależność od istniejącego systemu ogrzewania pozwala na pracę przez cały rok, zawsze wtedy, kiedy zachodzi potrzeba ich zastosowania. Dodatkowo staną się nadzwyczajnym wieszakiem na ręczniki. Specjalna konstrukcja zezwala na szczególnie szybkie osiągnięcie wymaganej temperatury.

Do zalet suszarek łazienkowych ELEKTRA należy łatwość konstrukcji. Suszarki montuje się na ścianie, na specjalnych uchwytach. Do każdego zestawu, oprócz uchwytów dołączone są estetyczne komponenty w kolorze grzejnika, które maskują części łączące takie jak: śruby i wkręty. Podłączenie grzejnika do sieci zasilającej ~230V odbywa się przy pomocy przewodu zakończonego wtyczką z uziemieniem.

dane techniczne:

Maksymalna temperatura (ciągłej) pracy: 60 [oC]
Napięcie znamionowe: 230 V~ 50/60 Hz
Moc cieplna: 175 [W]
rozmiary: 527 x 997 [mm] (szer. X wys.)
Średnica rurek: 25 [mm]
Kolor: RAL
kabel przyłączeniowy bez wtyczki. Połączenie poprzez korpus uchwytu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.