Menu

Grzejnik drabinkowy Elektra CX 900C o mocy 230 W, kolor

Cechy produktu

  • Producent Elektra 
  • Rodzaj drabinkowy 
  • Moc 230 W

Opis

Suszarki ELEKTRA CX zostały zaprojektowane jako wielofunkcyjne urządzenia cieplne dodające elegancji pomieszczeniom łazienkowym. Są bezusterkowe w sezonie i poza sezonem grzejnym. Ich odrębność i niezależność od istniejącego systemu ogrzewania zezwala na pracę przez cały rok, zawsze wtedy, kiedy zachodzi potrzeba ich zastosowania. W dodatku staną się wyśmienitym wieszakiem na ręczniki. Specjalna konstrukcja pozwala na niezwykle szybkie osiągnięcie wymaganej temperatury.

Do zalet suszarek łazienkowych ELEKTRA należy łatwość montażu. Suszarki montuje się na ścianie, na specjalnych uchwytach. Do każdego zestawu, oprócz uchwytów załączone są estetyczne komponenty w kolorze grzejnika, które maskują części łączące takie jak: śruby i wkręty. Podłączenie grzejnika do sieci zasilającej ~230V odbywa się za pomocą przewodu zakończonego wtyczką z uziemieniem.

dane technologiczne:

Maksymalna temperatura (ciągłej) pracy: 60 [oC]
Napięcie znamionowe: 230 V~ 50/60 Hz
Moc grzejna: 230 [W]
wymiary: 527 x 1227 [mm] (szer. X wys.)
Średnica rurek: 25 [mm]
Kolor: chrom
przewód przyłączeniowy zakończony wtyczką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.