Menu

Grzejnik konwektorowy MILLA HOME MCH201K

Cechy produktu

  • Producent MILLA HOME 
  • Rodzaj konwektorowy 

Opis

przenośny i estetyczny Odkryj mocne strony ogrzewania konwektorowego pomieszczeń razem z grzejnikiem MCH201K firmy Milla Home. W tego typu grzejnikach powietrze zasysane jest od dołu, a po ogrzaniu rozchodzi się po całym pomieszczeniu.

To idealne rozwiązanie kiedy chcemy dogrzać pokój. Szybkie działanie, estetyka i obszerna mobilność to główne zalety grzejników konwektorowych. Nowoczesny design Grzejnik konwektorowy Milla Home MCH201K w czarnym odcieniu z fakturowanym panelem, cechuje się mocą 2000 W, podzieloną na dwa stopnie: 750 W lub 1250 W, z osobnymi włącznikami.

Taka moc nieprzeciętnie nadaje się do ogrzania wnętrza o wielkości ok. 20-25 m2. Użytkownik ma do wyboru trzy szybkości pracy. Funkcjonalność Sterowanie grzejnikiem osiągalne jest za pomocą pokrętła i przycisków.

Milla Home MCH201K ma wyłącznik bezpieczeństwa. Grzejnik stoi na dwóch stabilnych podporach ma w dodatku wygodny uchwyt do przenoszenia....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.