Menu

Grzejnik olejowy RAVANSON OH-09 DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent Ravanson 
  • Rodzaj olejowy 
  • Moc 2000 W

Opis

Grzejnik olejowy Ravanson OH-09


Czym najlepiej dogrzać pomieszczenie?


Znasz grzejniki olejowe? Naszym zdaniem to właśnie olejaki są najlepsze aby dogrzać jakieś pomieszczenie, najmocniej ekonomiczne i najwięcej ciepła dające. Grzejnik olejowy działa na prąd i jest urządzeniem przenośnym. Może posiadać nóżki a może mieć kółka, co nam znacznie ułatwi transportowanie go z wnętrza do pomieszczenia w zależności od potrzeb. W grzejnikach olejowych podgrzewany jest olej, który nad wyraz długo utrzymuje ciepło. Olej podgrzewany jest grzałką umieszczoną w dole grzejnika, działa zupełnie bezgłośnie. Bez zbędnych instalacji i kombinacji podpinając go tylko do gniazdka dostajemy dodatkowe źródło ciepła.


Co jest najważniejsze przy zakupie grzejnika olejowego? Najważniejszą sprawą podczas wyboru grzejnika olejowego jest jego moc, a także liczba żeberek. Najmniejsze z tych grzejników mają kilka żeberek, a największe kilkanaście. Następną wyjątkowo ważną sprawą jest to, czy grzejnik ma termostat? To jest duża oszczędność, ponieważ w momencie osiągnięcia stosownej temperatury, grzejnik sam się wyłączy. Grzejnik olejowy uznanej firmy Ravanson OH-09 posiada moc maksymalną 2000 Wat. Jest dziewięcio żeberkowy a każde żeberko ma 12 centymetrów szerokości. Grzejnik ma schowek na kabel zasilający, płynną regulację temperatury, a także zabezpieczenie przed przegrzaniem.


*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.