Menu

Grzejnik ścienny TT-KS 800 N - wydajność grzewcza 8 m2

Cechy produktu

  • Producent Technotherm - nowości 2019/20 
  • Rodzaj wiszący 

Opis

Grzejniki serii TT-KS firmy TECHNOTHERM zostały opracowane przy użyciu najnowszych technologii. Ten typ ogrzewania elektrycznego cechuje się niedługim czasem nagrzewana i dużą objętością. Urządzenia, po osiągnięciu ustawionej temperatury, wyłącza nagrzewnicę, a zmagazynowane ciepło jest uwalnianie jeszcze przez pewien czas po wyłczeniu zasilania. Dzięki takiemu rozwiązaku ograniczają się koszy ogrzewania i powiększa komfort użtkowania.

Grzejniki serii TT-KS dzięki swojej wszechstronność mogą być użytkowane niemal wszędzie. W naszej ofercie znajdzieci Państwo rozwiązania stosowne dla każdego wnętrza, czy to w domu, czy w sektorze komercyjnym, w oranżeriach, domach letniskowych itp.

Grzejniki TT-KS N to urządzenia o powierzchni pomalowanej proszkowo na odcień biały RAL 9003 i głebokości tylko 70mm. Grzejniki są wyposażone w kabel przyłączeniowy o długości 1,5 m, który jest zakończony wtyczką. Urządzenia mogą być zamontowanie na ścianie lub ustawione na stojaku.

dane technologiczne:

  • Moc: 0,8 kW
  • wymiary (szer. X wys. X gł.): 680 x 340 x 70 mm
  • Waga: 21 kg

Karta katalogowa [ pobierz ]

Jakość i odporność towaru

Jakość i solidność grzejnika akumulacyjnego zagwarantuje wykonanie go w niemieckiej fabryce, specjalizującej się (od wielu lat) w tworzeniu elektrycznych systemów cieplnych.

Bezpieczeństwo użytkowania

dokładne wykonanie i standardy bezpieczeństwa wymagane w UE sprawiają iż grzejniki są w 100% bezpieczne. Nie ma zagrożenia pożarem ani porażeniem prądem.

Konwekcja i promieniowanie

Jakość i trwałość grzejnika akumulacyjnego zapewnia wykonanie go w niemieckiej fabryce, specjalizującej się (od wielu lat) w wytwarzaniu elektrycznych systemów grzejnych.

Wygoda

Inteleigentne sterowanie zezwala na dostosowanie temperatury w pomieszczeniu do naszych potrzeb, trybu życia, a także charakteru wnętrza (salon, sypialnia, pomieszczenie gościnny). Grzejniki "uczą się" upodobań temperaturowych i pomagają oszczędnie zastosować energię elektryczną minimalizując koszty ogrzewania.

Komfort

Ciepło komponenty grzewcze wyprodukowane ze specjalnej ceramiki i zatopione w płytkach akumulacyjnych MAGMATIC. Grzejnik oddaje ciepło poprzez konwekcję i promieniowanie, a po osiągnięciu zadanej temperatury, zostaje odłączony od zasilania ale jego działanie trwa nadal poprzez promieniowanie, a także konwekcję.

Oszczędność

Oszczędność używania grzejnika akumulacyjnego wynika z jego budowy, użytych i zaawansowanego sterowania jego pracą. Dzięki czemu pobrana do ogrzewania energia elektryczna jest wykorzystana w optymalny sposób, tak aby zapewnić komfort grzewczy w parze z niskimi kosztami eksploatacji.

innowacyjność

Dzięki wykorzystaniu aplikacji internetowych/przenośnych posiadamy możliwość ciągłego monitorowania temperatury w naszym domu, starczy tylko smartfon, tablat lub inne urządzenie z dostępem do internetu.

Elegancja

wysmakowana obudowa grzejnika akumulacyjnego i duża gama wymiarów pozwala dobrać grzejnik do każdego wnętrza, niezależnie od tego czy jest to progresywne czy zabytkowe budownictwo.

Design

Grzejniki akumulacyjne to urządzenia dla klientów o specjalnych kryteriach dotyczacych wzornictwa. Bogata oferta odcieni i deseni niewątpliwie zaspokoją kryteria każdego klienta. Jedynym ogranieczeniem jest wyobraźnia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.