Menu

Konwektor przenośny T19 1000 W WIFI THERMOVAL

Cechy produktu

  • Producent THERMOVAL 
  • Rodzaj konwektorowy, przenośny, elektryczny 

Opis

Elektryczne grzejniki konwektorowe Thermoval T19 WiFi reprezentują klasę prekursorskich sprzętów grzewczych. W ich konstrukcji grzejny współpracuje z elektronicznym układem pomiarowymoraz podwójnym układem sterowania z możliwością zastosowania technice bezprzewodowej sieci WiFi.

Urządzenie zaopatrzono w bezpieczną grzałkę bagnetową (niskotemperaturową) z aluminiowym radiatoremkrzyżakowym. Taka kompozycja zagwarantuje szybką i skuteczną emisję stworzonego ciepła do wnętrza. Równocześnie grzałka pozbawiona jest odkrytych spiral grzejnych i cechuje się wysoką wytrzymałościąna kurz i wilgoć.

Sterowanie grzejnikiem oparto na module elektronicznym ze sprzężonym, podwójnym układem regulacji i panelem z wyświetlaczem cyfrowym. Grzejnik może być regulowany manualnie, przy pomocypanelu sterowania umieszczonego na obudowie albo za pomocą smartfonu, lub tabletu, poprzez bezprzewodową sieć WiFi, za pośrednictwem asygnowanej aplikacji.obudowa grzejnika produkowana jest z tłoczonej blachy stalowej, zabezpieczonej antykorozyjnie i pokrytej farbą proszkową.

Urządzenie jest w pełni uniwersalne i może być używane we wszelkich pomieszczeniachmieszkalnych, a także biurowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.