Menu

Konwektor przenośny T19 1500 W WIFI THERMOVAL

Cechy produktu

  • Producent THERMOVAL 
  • Rodzaj konwektorowy, przenośny, elektryczny 

Opis

Elektryczne grzejniki konwektorowe Thermoval T19 WiFi reprezentują klasę najnowocześniejszych sprzętów grzewczych. W ich konstrukcji grzejny współpracuje z elektronicznym układem pomiarowymoraz podwójnym układem sterowania z możliwością użycia technologii bezprzewodowej sieci WiFi.

Urządzenie wyposażono w bezpieczną grzałkę bagnetową (niskotemperaturową) z aluminiowym radiatoremkrzyżakowym. Taka budowa zapewnia szybką i wydajną emisję produkowanego ciepła do wnętrza. Jednocześnie grzałka pozbawiona jest odkrytych spiral grzewczych i charakteryzuje się wysoką niepodatnościąna kurz i wilgoć.

Sterowanie grzejnikiem oparto na module elektronicznym ze sprzężonym, podwójnym układem regulacji i panelem z wyświetlaczem cyfrowym. Grzejnik może być dostosowywany manualnie, za pomocąpanelu sterowania umieszczonego na obudowie lub przy pomocy smartfonu, lub tabletu, poprzez bezprzewodową sieć WiFi, za pośrednictwem asygnowanej aplikacji.pokrywa grzejnika tworzona jest z tłoczonej blachy stalowej, zabezpieczonej antykorozyjnie i pokrytej farbą proszkową.

Urządzenie jest w pełni uniwersalne i może być stosowane we wszelkich pomieszczeniachmieszkalnych i biurowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.