Menu

Moje życie Wspomnienia i przemyślenia (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788362993536 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Edward Hołod 
  • Wydawnictwo Borgis 
  • Ilość stron 112 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Myślą przewodnią książki Edwarda Hołoda \"Moje życie. Wspomnienia i przemyślenia\" było przekazanie młodym ludziom swoich przemyśleń dotyczących życia i praw nim rządzących. Poprzez pryzmat swoich ciężkich losowych doświadczeń - dorastania w czasie II wojny światowej, przedwczesnej śmierci ojca, choroby i śmierci matki, rezygnacji ze studiów wyższych, problemów psychicznych żony, będącej przyczyną rozpadu jego małżeństwa, utraty majątku i zerwania kontaktów z synem - autor pokazuje,nawet najtrudniejsze życiowe problemy mają swoje rozwiązanie. Pragnie przy tym, by czytelnicy jego autobiografii uzmysłowili sobie, iż żadne desperackie kroki, jak np. Uciekanie w nałogi czy nawet samobójstwo, nie są rozwiązaniem. Ratunkiem może być za to pomoc przyjaciela, znalezienie pasji, skoncentrowanie się na pracy zawodowej, jeśli ta przynosi satysfakcję, dbanie o domowe ognisko - słowem, zajęcie swego czasu i swych myśli czymś pożytecznym.
Autobiograficzna powieść Edwarda Hołoda to najczęściej powieść o życiu, ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. Autor ze swadą opowiada o swoim życiu od najwcześniejszych lat dzieciństwa do chwili obecnej, przytaczając przy tym liczne anegdoty z życia prywatnego, a także zawodowego, w tle jego opowieści pobrzmiewają zaś wydarzenia historyczne, które miały wpływ na życie każdego Polaka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.