Menu

Pokolenie bez granic - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394170400 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Jackowski Paweł 
  • Wydawnictwo Rozpisani.pl 
  • Ilość stron 121 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Obowiązkowa lektura, dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy warto szukać szczęścia poza granicami kraju.
„Pokolenie bez granic" to inspirującą książka ukazującą życie i poglądy rozproszonej po świecie młodej polskiej emigracji, która nie wpisuje się w stereotyp „Polaka na zmywaku".
Poznajemy między innymi Karola, niegdyś studenta na Uniwersytecie Warszawskim, a aktualnie doktoranta programującego roboty w Los Angeles i Dolinie Krzemowej. Odwiedzimy Szwecję, gdzie od Pauli dowiemy się o trudach i ciekawostkach, które czekają obcokrajowców szukających pracy w Sztokholmie. Z rozmowy z Łukaszem dowiemy się, jak można zacząć studia w Polsce, dostać dyplom francuskiej uczelni, rozpocząć karierę zawodową w Paryżu, a na koniec zatęsknić za Polską i No właśnie, ciekawe ilu bohaterów postanowiło wrócić do Polski po latach spędzonych za granicą.
Sześć wywiadów przeplecionych historią autora mieszkającego w Danii to próba obiektywnego przedstawienia problemu życia za granicą. „Pokolenie bez granic" to konkretna dawka inspirujących historii, które zmuszają do refleksji i pokazują drugie oblicze polskiej emigracji, o którym nie usłyszycie w mediach.

ISBN: 9788394170400
Kod paskowy: 9788394170400
Autorzy: Jackowski Paweł
Kod wydawcy: 32886
Format: 15.0x21.0cm
Głębokość (mm): 8
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.