Menu

Suicide Squad. Oddział Samobójców. Tom 6. Tajna historia oddziału specjalnego X (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328142848 
  • Oprawa miękka 
  • Wydawnictwo Egmont 
  • Ilość stron 132 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Szósty i ostatni tom serii Suicide Squad – Oddział Samobójców z linii wydawniczej DC Odrodzenie. Obecnie Oddział Specjalny X jest lepiej znany jako Suicide Squad. Jednak niedużo osób wie, co się stało z pierwszym Oddziałem, który istniał w latach 50.

XX wieku. Oryginalna drużyna, dowodzona poprzez Ricka Flaga seniora, broniła świata przed kosmitami, robotami, a nawet dinozaurami. Harley Quinn wraz z Suicide Squad będzie musiała dokończyć ostatnią misję swoich poprzedników!

Czerwony Potwór, największe zagrożenie z kosmosu, jakie do tej pory pojawiło się w Układzie Słonecznym, wydostaje się z więzienia na Księżycu. Między nim a Ziemią staje Oddział Samobójców. Okazuje się jednak, iż ktoś próbuje za wszelką cenę chronić tajemnicę związaną z Oddziałem Specjalnym X.

Oto opowieść o tajemnicach, miłości, poświęceniu i kłamstwach. Po zakończeniu tej misji Suicide Squad już nigdy nie będzie taki sam! Rob Williams (Unfollow) ujawnia utajnione rozdziały historii Oddziału Samobójców w olśniewającej opowieści, do której plansze stworzyli: Barnaby Bagenda (The Omega Men), Eleonora Carlini (Doctor Who), Philippe Briones (Aquaman), Scot Eaton (Swamp Thing) i Wilfredo Torres (Black Panther).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.