Menu

Tajne operacje szpiedzy i sabotażyści - wyprzedaż (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379439522 
  • Oprawa miękka 
  • Autor ODonnell Patrick 
  • Wydawnictwo Świat Książki 
  • Ilość stron 448 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Historyczna monografia amerykańskiego Biura Służb Strategicznych, poprzednika Centralnej Agencji Wywiadowczej. Patrick O'Donnell odnalazł ponad 300 byłych pracowników Biura Służb Strategicznych (OSS), przeprowadził z nimi wywiady i po raz pierwszy prezentuje ich wcześniej utajnione relacje. Na długo przed Jamesem Bondem i CIA ci dzielni mężczyźni i kobiety działali potajemnie za kulisami w trakcie II wojny światowej i w ostatecznym rozrachunku odegrali istotną rolę w alianckim zwycięstwie.

O'Donnell wkracza w fascynujący świat szpiegostwa w epoce, kiedy nie było jeszcze satelitów i komputerów... Książka jest czymś więcej niżeli zwykłym opracowaniem historycznym i czyta się ją jak pasjonującą powieść sensacyjną.

"Publishers Weekly"

Patrick O'Donnell jest autorem książki Beyond Valor, która zdobyła Colby Circle Award w dziedzinie historii wojskowości,, a także Into the Rising Sun: In Their Own Words. Był konsultantem nagrodzonego serialu Kompania braci oraz filmów dokumentalnych zrealizowanych przez BBC, The History Channel i Fox News. Jest na dodatek założycielem The Drop Zone, strony internetowej poświęconej utrwalaniu ustnych relacji weteranów.

ISBN: 9788379439522
Kod paskowy: 9788379439522
Autorzy: O'Donnell Patrick
Kod wydawcy: 21006
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 448
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 13.5x21.0cm
Głębokość (mm): 30
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.