Menu

Wespazjan T.2 Kat Rzymu (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375108699 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Robert Fabbri 
  • Wydawnictwo Rebis 
  • Ilość stron 404 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Tracja, 30 r. Choćby na obrzeżach rzymskiego świata Wespazjanowi nie udaje się ukryć przed burzliwą polityką pogrążonego w kryzysie cesarstwa. Na polecenie swych patronów ma wykonać niezwykłe zadanie: potajemnie wydostać starego wroga z fortecy obleganej przez rzymski legion.

Nad imperium niczym miecz Damoklesa wisi wojna domowa, a zeznania człowieka, którego rozkazano mu pojmać, mogłyby doprowadzić do upadku znienawidzonego powszechnie Sejana. Dowódca gwardii pretoriańskiej zaś marzy już wyłącznie o cesarskim tytule.Misja jest śmiertelnie niebezpieczna? Wespazjan będzie musiał sobie poradzić z zasadzką w zaśnieżonych górach, z piratami na pełnym morzu i z otaczającymi go zewsząd szpiegami Sejana.

Największe niebezpieczeństwo czai się jednak w przegniłym sercu imperium? na koszmarnym dworze cesarza Tyberiusza, rozpustnego, trawionego paranoją szaleńca...?Druga część nie tylko dorównuje nadzwyczajnemu pierwszemu tomowi,nawet go przewyższa.

Od pierwszych stron wciąga nas skrytobójczo podstępny świat rzymskiej polityki. Cóż, prawidłowo napisane, panie Fabbri, niech Pan nie każe nam czekać zbyt długo na ciąg dalszy!?bookgeeks.co.uk

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.