Menu

Magnum Nutraceuticals Hard Muscle Builder 90kaps

Cechy produktu

  • Producent Magnum Nutraceuticals 
  • Opakowanie średnie 

Opis

  • W składzie m.in. 3 zastrzeżone składniki wspierające budowę masy mięśniowej
  • 90 łatwych do połykania kapsułek w opakowaniu
  • 125% dziennego zapotrzebowania na Witaminę D3 w porcji
  • kompozycja wspierająca podniesienie ogólnego poziomu energii i efektywną regenerację

Hard Muscle Builder od Magnum Nutraceuticals - najistotniejszy wspomagacz budowy suchej masy mięśniowej dla trenujących naturalnie!

MAGNUM NUTRACEUTICALS Hard Muscle Builder to artykuł który naturalnie wspiera budowę suchej masy mięśniowej! większe i twardsze mięśnie, udoskonalone odtłuszczenie, muskularna, atletyczna sylwetka! Wyższy poziom energii i testosteronu, niższy poziom stresu i niepokoju, szybsza regeneracja! Nareszcie pojawił się suplement skomponowany w oparciu o komponenty o udowodnionym naukowo działaniu, który pozwoli Ci osiągnąć sylwetkę o jakiej marzysz! Stosując MAGNUM NUTRACEUTICALS Hard Muscle Builder w połączeniu z intensywnym treningiem siłowym, możesz oczekiwać prędkich i regularnych przyrostów, jakich nie doświadczyłeś nigdy wcześniej.

Co lepsze, stosując MAGNUM NUTRACEUTICALS Hard Muscle Builder na diecie redukcyjnej z ujemnym bilansem kalorycznym zbudujesz więcej masy mięśniowej i uzyskasz bardziej muskularną sylwetkę podczas zrzucania tkanki tłuszczowej! Jeśli do tej pory nie jesteś w 100% przekonany, to wiedz, że przeprowadziliśmy badania, w których MAGNUM NUTRACEUTICALS Hard Muscle Builder wykazał pozytywne działanie w zakresie: podniesienia siły, budowy suchej masy mięśniowej, obniżenie zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie w porównaniu z grupą placebo. MAGNUM NUTRACEUTICALS Hard Muscle Builder to także potężne wsparcie dla Twojego układu niepodatnościowego, podniesienie poziomu naturalnego testosteronu i skuteczne zwalczania stresu, przez zmniejszanie poziomu kortyzolu. Osiągnięcie odtłuszczonej, muskularnej sylwetki o jakiej marzyłeś w sposób naturalny jest już możliwe!

obszerniejszA MASA MIĘŚNIOWA

myHMB® zwalcza katabolizm mięśniowy (w tym powysiłkowe rozbijanie białek), poprawia wydolność, obniża liczba czasu potrzebną na pełną regenerację. Badania wykazały, iż HMB oszczędza zapasy azotu, spowalnia gromadzenie się kwasu mlekowego, a w rezultacie pozwala osiągnąć i utrzymać pułap VO2max poprzez dłuższy czas. Dzięki temu twoja wydolność będzie lepsza, a spalanie tkanki tłuszczowej skuteczniejsze!

WIĘCEJ POWTÓRZEŃ – MNIEJ USZKODZEŃ TKANKI MIĘŚNIOWEJ

PureKIC® (Wapń w zastrzeżonej formie) to kwas ketonowy aminokwasu leucyny. KIC to produktywny antykatabolik, co oznacza lepsze przyrosty masy mięśniowej – przez zredukowanie procesów anabolicznych i spotęgowanie tych o podłożu anabolicznym. Badania wykazały, że KIC zwiększa syntezę białka, działanie antyoksydantów, bilans azotowy, syntezę HMB, wydzielanie insuliny, efektywność spalania tkanki tłuszczowej, pozbywanie się amoniaku z organizmu i jego niepodatność.

pokaźniejszE MIĘŚNIE, większA SIŁA, WYŻSZY POZIOM NATURALNEGO TESTOSTERONU

KSM-66® to standaryzowany ekstrakt z Ashwagandhy, rośliny o potężnym działaniu adaptogennym. Badania wykazały, że KSM-66® wykazuje bardzo dobre cechy w zakresie zwiększenia siły i przyrostu masy mięśniowej w porównaniu z grupą placebo. Udowodnionoobfite obniżenie markerów skorelowanych z powysiłkowymi uszkodzeniami tkanki mięśniowej. KSM-66 został poddany 13 badaniom klinicznym (w zakresie działania na organizm ludzki) przez lubiane placówki badawcze i uniwersytety. Wszystkie badania kliniczne KSM-66 zostały przeprowadzone zgodnie ze złotymi standardami przeprowadzania badań naukowych, tj.: losowy wybór grupy docelowej, podwójnie ślepa próba, odniesienie do grupy placebo.

Kto powinien suplementować Hard Muscle Builder?

-Każdy kto trenuje siłowo i chce podnieść swoją siłę i trwałość mięśniową SZYBKO

-Kobiety i mężczyźni celujący w estetycznie umięśnioną, odtłuszczoną sylwetkę

-Każdy kto chce tworzyć suchą masę mięśniową

-Trenujący zmagający się ze stagnacją treningową

-Każdy, kto stosuje niskokaloryczną dietę redukcyjną i chce w międzyczasie uwypuklić swoją muskulaturę

Dawkowanie Hard Muscle Builder Magnum Nutraceuticals:

Przyjmij 3 kapsułki dziennie: 1 kapsułka rano, 1 kapsułka przed treningiem, 1 kapsułka bezpośrednio po treningu. W dni beztreningowe, rozłóż dzienną dawkę w ciągu dnia. Uwaga! Preparat nieodpowiedni dla osób poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących. Skonsultuj się z lekarzem jeśli cierpisz na dolegliwości medyczne (w szczególności chorobę wrzodową i inne choroby układu pokarmowego) i stosujesz leki. Preparat może powodować zaburzenia trawienne u osób niezwykle wrażliwych. Jeśli doświadczysz jakiegokolwiek dyskomfortu ze strony układu pokarmowego – zaprzestań użytkowania suplementu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.