Menu

Emocje. Krzyk do zrozumienia (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365927491 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Marek Dziewiecki 
  • Wydawnictwo RTCK 
  • Ilość stron 224 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Lubimy oglądać emocje (nawet skrajne) u innych ludzi, np. W filmach, lecz gdy przychodzi do nas samych, najchętniej wymienilibyśmy – jak w kantorze – emocje najbardziej nieprzyjemne dla nas, na takie, które nam bardziej odpowiadają.

Niestety nie ma takich kantorów, więc musimy z naszymi emocjami radzić sobie sami.

Jak to zrobić?

O tym jest książka ks. Producent Dziewieckiego pt.: „Emocje. Krzyk do zrozumienia".

Gdy ją przeczytasz, dowiesz się jak poradzić sobie z emocjami, nad wyraz tymi skomplikowanymi, ale wcześniej zrozumiesz ich naturę. Dowiesz się czym są i jaki jest ich sens. Nauczysz się je rozróżniać i dostrzegać oraz wykorzystywać w swoim życiu w celu poprawienia swojego losu. Poznasz też wzór świetnej dojrzałości emocjonalnej – Jezusa Chrystusa, i to, w jaki sposób On radził sobie ze swoimi emocjami.

Radzenia sobie z emocjami, podobnie jak radzenia sobie z pieniędzmi, nie uczy się w szkołach, a są to wyjątkowo ważne dla naszego życia kwestie, z którymi mamy do czynienia na co dzień!

Nasz bank emocji, i to jak z niego korzystamy, wyjątkowo wpływa na jakość naszych relacji, stan naszego zdrowia, samopoczucie, ocenę sytuacji i całą masę spraw, z których czasami nie zdajemy sobie sprawy.

Jak dowiemy się z książki, warto korzystać z wiedzy, którą przekazują nam emocje, a im są one trudniejsze – tym cenniejsza wiadomość, którą niosą – czasem wręcz ratująca nam życie!
Czytając książkę nauczymy się z tych cennych danych korzystać.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.