Menu

Naturalne metody leczenia cukrzycy (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379717019 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Oliver Ploss 
  • Wydawnictwo Jedność 
  • Ilość stron 128 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Jak sprawnie ograniczyć zbyt wysoki poziom cukru we krwi? Jak zredukować efekty uboczne leczenia farmakologicznego? Jak skutecznie odkwaszać i odtruwać organizm? Odpowiedzi na te i niemało innych pytań znajdują się w tym właśnie poradniku.

Książka zawiera przezroczysty opis cukrzycy typu 1 i typu 2. Można się z niej dowiedzieć, jak zapobiegać tym chorobom, a także zatrzymać ich nowoczesnanie. Opisano ponad 50 naturalnych środków, które pomagają w walce z cukrzycą.

Są to sprawdzone preparaty z roślin leczniczych i leki homeopatyczne, pomocne mikroelementy i sporo dodatkowych wspierających sposobów. W poradniku znajduje się także opis 15 najważniejszych schorzeń wtórnych związanych z cukrzycą oraz jak można sobie pomóc dzięki metodom medycyny naturalnej.

Tytuł należy do serii książek „Poradniki zdrowie", które przygotowane są we współpracy z największym niemieckim wydawnictwem poradnikowym Gräfe und Unzer z Monachium. To poradniki z gwarancją 100% najwyższej jakości, potwierdzone hologramem – gwarancja jakości.

Odbiorcy - osoby, które chciałyby skorzystać z naturalnych metod leczenia cukrzycy - wszyscy potrzebujący pomocy w obniżeniu zbyt wysokiego poziomu cukru we krwi Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę - można skutecznie ograniczyć zbyt wysoki poziom cukru we krwi - zredukować efekty uboczne leczenia farmakologicznego - wspierać działanie trzustki - efektywnie odkwaszać i odtruwać organizm - oczyścić jelita dzięki terapii mikrobiologicznej - złagodzić skutki zbyt wysokiego stężenia cukru we krwi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.