Menu

Pozamiatane, czyli jak ogarnąć dom (opr. twarda)

Cechy produktu

 • ISBN 9788394871277 
 • Oprawa twarda 
 • Autor Ula Pedantula 
 • Wydawnictwo Altenberg 
 • Ilość stron 364 
 • Rok wydania 2018 

Opis

CZY OGARNIĘCIE TWOJEGO DOMU MUSI BYĆ uzupełniającą PRACĄ NA PEŁEN ETAT? DLACZEGO CODZIENNE CZYNNOŚCI SĄ TAK UCIĄŻLIWE? PRZYSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ!

Ula Pedantula zdradza jak w kilku krokach zaprowadzić ład i prawidłowy podział obowiązków w Twoim domu. Zasługujesz na to, by Twoje cztery kąty były zadbane i przytulne. Przy tym nie możesz się zaharować i musisz także czas na czerpanie przyjemności z życia. Ula przychodzi z pomocą, by pokazać Ci jak podejść do tego z głową.

U CIEBIE TAKŻE MOŻE BYĆ #POZAMIATANE!

Masz dopełniające pytania? Zapraszamy do przejrzenia głównie zadawanych – o tutaj.

Dzięki tej książce:

 • zorganizujesz swój dom tak,realizowanie codziennych czynności było przystępne,
 • zdecydujesz na jakim polu odpuścić, aby nie zrobić z domu muzeum,
 • nauczysz siebie i innych, iż domowe obowiązki to obowiązki wszystkich domowników,
 • przestaniesz gromadzić niepotrzebne rzeczy,
 • odpoczniesz ze świadomością, iż wszystko jest #pozamiatane.

PONAD 360 STRON KSIĄŻKI, KTÓRA ODMIENI TWÓJ DOM

Pomyśl o wszystkim, co każdego dnia robisz dla domu: drobne porządki, zakupy, gotowanie, szerokie sprzątanie, odkładanie rzeczy na miejsce, dbanie o kwiaty, o wystrój, pamiętanie o wszystkim. I tak codziennie. Praca na pełen etat. Dzieci to w sumie dwa etaty: poranny i wieczorny. Razem z pracą zawodową daje to aż… 32 godziny na dobę… A przecież kiedyś trzeba jeszcze spać:)

JEST NA TO RADA!

Masz tyle czasu? Ja także nie. Mimo to chciałabym, żeby mój dom był zadbany, przytulny, uporządkowany. Chciałabym mieć czas dla Rysia: chodzić z nim na spacery, rysować, układać Lego czy grać w planszówki. Chciałabym wieczorem przytulić się do męża i spędzić razem miły wieczór przy winie i dobrym filmie. Nie można mieć wszelkiego? Ano można! Jak? To proste: dobra organizacja, rozsądne podejście i podział obowiązków. Pomogę ci w każdej z tych rzeczy!

TWÓJ DOM MOŻE BYĆ lepszYM MIEJSCEM

Życzę ci, żeby lektura tej książki była fajnie spędzonym czasem. Mam nadzieję, iż na kolejnych kartkach odkryjesz inspiracje i pomysły,w głównej mierze,odnajdziesz w sobie dużo chęci do zmian. Marzy mi się, aby ta książka sprawiła, iż odmienisz trochę swój dom. Tak, aby był ulepszonym miejscem. Lepszym na ogół dla ciebie!

CZYTAJ I PODZIEL SIĘ!

Jeśli podoba Ci się „Pozamiatane", powiedz o tej książce znajomym, dokonaj zakupu ją w prezencie dla kogoś, kto może jej potrzebować albo po prostu komuś pożycz. Zrób fajną fotkę książki i napisz o niej dwa słowa w mediach społecznościowych. Wrzuć fotki na Insta lub Facebooka, oznaczając jako #pozamiatane, żebym mogła je zobaczyć! Pokaż, jak wygląda twoje #pozamiatane!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.