Manu

Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania kwiatów. Wydanie II rozszerzone

Cechy produktu

  • ISBN 9788328301818 
  • Rok wydania 2015 
  • Ilość stron 352 

Opis

Świat kwiatów to świat fascynujących form, barw i zapachów, który towarzyszy człowiekowi od zawsze. Dekorowanie i obdarowywanie kwiatami to nieodłączne elementy naszej kultury, a każdy bukiet wręczony w prezencie to symbol pamięci i miłości.Dzięki książce Świat florystyki.

Sztuka układania i fotografowania kwiatów nauczycie się pracować z kwiatami i tworzyć z nich przepiękne aranżacje na każdą okazję. To jedyna dostępna na polskim rynku książka, która zapozna Was z zagadnieniami fotografii florystycznej i podpowie, jak zachować ulotne piękno dekoracji roślinnych na zdjęciach.Pierwsze wydanie książki spotkało się z ogromnym zainteresowaniem czytelników.

W wydaniu drugim czeka na Was jeszcze więcej praktycznych rad i pomysłów dotyczących m.in. materiałów i narzędzi florystycznych, technik pracy z kwiatami, zasad doboru kolorów i form czy wreszcie fantazyjnych sposobów pakowania prezentów.

Więcej treści zawierają rozdziały poświęcone fotografii oraz wykorzystaniu owoców i warzyw we florystyce.W wydaniu drugim znajdziecie ponad 200 nowych fotografii, a także dwa dodatkowe rozdziały poświęcone florystyce i fotografii ślubnej.

Zarówno każda przyszła para młoda, jak i wszyscy zainteresowani branżą ślubną znajdą tu mnóstwo pomysłów na przygotowanie wiązanki ślubnej czy kwiatowej biżuterii, a także na dekorowanie pojazdów, stołów czy kościoła.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie