Menu

"Tajniki paznokci" – Ewa Grzelakowska-Kostoglu (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394871208 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Ewa Grzelakowska-Kostoglu 
  • Wydawnictwo Altenberg 
  • Ilość stron 285 
  • Rok wydania 2017 

Opis

PRAWIE 300 STRON, KTÓRE ODMIENIĄ TWOJE PAZNOKCIE!

Witaj w świecie zdrowych, konkretnych i pięknych paznokci! Włożyłam całe serce w to, by udowodnić, że każdy może z łatwością i przyjemnie zamienić swój dom w profesjonalny salon pielęgnacji i stylizacji paznokci!

Chciałam, by „Tajniki paznokci" były pełnym kompendium na temat paznokci, dotyczącym jednocześnie ich pielęgnacji, jak i zdobień.
Zawarłam tu najważniejsze dane, będące esencją mojej wiedzy teoretycznej oraz trików szlifowanych (dosłownie!) poprzez mnóstwo lat!

BO TWOJE PAZURKI NA TO ZASŁUGUJĄ!

W „Tajnikach paznokci" omówiłam też w dostępny sposób nieprzystępne zagadnienia z zakresu anatomii i fizjologii. Uważam, iż ich znajomość jest wyjątkowo ważna, niezależnie od tego, czy zajmujesz się paznokciami zawodowo, czy tylko w domowym zaciszu. Wiem, że znając podstawy, dużo szybciej i łatwiej opanujesz zasady pielęgnacji, rozwiążesz problemy (np. Z narastającymi skórkami albo nierówną płytką) i przyswoisz choćby najmocniej progresywne techniki zdobienia paznokci.

TWÓRZ BEZ OGRANICZEŃ!

Przy wyborze zdobień, jakie chciałabym ci przedstawić, kierowałam się tym, aby narzędzia konieczne do ich wykonania były przystępne za niewysoką cenę w każdej drogerii. Dla ułatwienia każdy wzór oznaczyłam poziomem trudności. Niech wszystkie zaprezentowane tutaj pomysły staną się inspiracją do twoich własnych eksperymentów. Ilość dostępnych na rynku produktów daje nieograniczone możliwości malowania, stylizowania i zmieniania kształtu! Nie ograniczaj się!

CZYTAJ! DZIAŁAJ! DZIEL SIĘ!

Nic nie sprawi mi obszerniejszej radości aniżeli opanowanie poprzez ciebie wiedzy, twoje zadbane na co dzień dłonie, a także dzieła, które stworzysz dzięki „Tajnikom paznokci". Z dumą dziel się radością tworzenia i pokaż ją światu, używając hashtagu #tajnikiRLM.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.