Menu

Egzorcysta (DVD) - William Friedkin

Cechy produktu

  • Nośnik DVD 

Opis

Kontrowersyjny i modny od momentu pojawienia się na ekranach, Egzorcysta przetrwał jako klasyk, który miał ogromny wpływ na kolejne filmy, i który szokuje i przeraża do dnia dzisiejszego. Ta powodująca dreszcze, realistyczna opowieść o przerażającej istocie obecnej w niewinnej dziewczynie, szalonej decyzji jej matki, która ma pomóc ją uratować i dwóch księżach - jednym wątpiącym i drugim, głęboko wierzącym - łączącym siły w walce z najpotężniejszym złem, zawsze zapiera dech w piersiach widzów.

W rozszerzonej wersji reżyserskiej, reżyser William Friedkin i producent/scenarzysta William Peter Blatty zamieścili ponad 10-minutowy materiał filmowy, który pozostał usunięty przed wprowadzeniem obrazu na ekrany w 1973 r.

Materiał ten gromadzi momenty potęgujące siłę uderzenia tej pierwszorzędnej, znakomitej produkcji, trzymające widza w jeszcze mocniejszym uścisku. Fenomen swych czasów i wszech czasów, Egzorcysta, zaskakuje i powoduje niepokój, jak żaden inny film.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.