Menu

Hulajnoga elektryczna Fiat 500 5.5 cala-F55-2W Biała (F55-2W)

Cechy produktu

  • Producent 4CV Mobile 
  • Kolor biały 

Opis

Ogromna przyjemność z jazdy, bezpieczeństwo, komfortowe warunki i przeważnie wspaniała zabawa, to wszystko zapewni Państwu elektryczna hulajnoga Fiat, która zapewne zniewoli każdego jej posiadacza!

Hulajnoga elektryczna jest nieprzeciętną alternatywą dla zwykłych rolek czy roweru. Pozwala nie tylko przemieścić się z punktu A do punktu B, lecz też dostarcza wielu rozrywek podczas jazdy na niej. Elektryczna, składana hulajnoga FIAT to połączenie wspaniałej zabawy z praktycznymi użyciami, dla dzieci i młodzieży.

Silnik elektryczny o mocy 120W zagwarantuje samodzielny napęd pojazdu z szybkością do 12 km/h. Akumulator o objętości 4.5 Ah zapewnia zasięg jazdy do 10 km. Hulajnoga może być prosto i prędko złożona zezwalając na jej przenoszenie czy przejazd środkami komunikacji miejskiej.

Odpowiednik konwencjonalnej hulajnogi w nowoczesnym wykonaniu FIAT Bezpieczeństwo używania: Dla własnego bezpieczeństwa za każdym razem używaj kasku i ochraniaczy Zderzenia, upadki i utrata kontroli może spowodować obrażenia Twoje i otoczenia aby jeździć bezpiecznie niezbędnie przeczytaj instrukcję obsługi Elektryczna hulajnoga nie jest zabawką i nie jest stosowna dla dzieci poniżej 8 lat.

Asysta dorosłych jest zalecana dla użytkowników poniżej 16 lat. Ten artykuł jest zaprojektowany do jednoosobowego wykorzystania Ten artykuł może używać jedna osoba w jednym czasie Elektryczna hulajnoga powinna być stosowana w takich miejscach, żeby nie stanowić zagrożenia dla osób trzecich i otoczenia.

Nie używaj w czasie deszczu, w warunkach zwiększonej wilgotności i unikaj kałuż. Nie używaj w błocie, śniegu i na lodzie. Nie używaj w pobliżu innych pojazdów, w nocy lub warunkach ograniczonej widoczności.

Użytkownik powinien przestrzegać wszystkich obowiązujących przepisów prawa w odniesieniu do użytkowników artykułu. Funkcje: Zasilanie: wymiary: 78.00 x 40.00 x 96.00 cmAkcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.