Menu

Hulajnoga elektryczna Fiat500 8.5 cala-F85W350PL Biała

Cechy produktu

  • Producent 4CV Mobile 
  • Kolor biały 

Opis

Hulajnoga Elektryczna Fiat F500-F85W 350PL Nowa hulajnoga FIAT. Asygnowana do codziennego stosowania jak i radosnej rekreacji. Optymalny rozmiar kół 8.5 cala, potężny silnik 350W, duży akumulator 7.5Ah i podwójny system hamowania (hamulec elektroniczny i tylny tarczowy) zezwalają na bezpieczną jazdę i w pełni użytkowe, codzienne wykorzystanie.

Pneumatyczne ogumienie i nowy, cyfrowy wyświetlacz komfortową jazdę. Bezpieczeństwo stosowania: Dla własnego bezpieczeństwa za każdym razem używaj kasku i ochraniaczy Zderzenia, upadki i utrata kontroli może spowodować obrażenia Twoje i otoczenia by jeździć bezpiecznie potrzebnie przeczytaj instrukcję obsługi Elektryczna hulajnoga nie jest zabawką i nie jest optymalna dla dzieci poniżej 10 lat.

Asysta dorosłych jest zalecana dla użytkowników poniżej 16 lat. Ten artykuł jest zaprojektowany do jednoosobowego użytku Ten produkt może używać jedna osoba w jednym czasie Elektryczna hulajnoga powinna być używana w takich miejscach, by nie stanowić zagrożenia dla osób trzecich i otoczenia.

Nie używaj w czasie deszczu, w warunkach powiększonej wilgotności i unikaj kałuż. Nie używaj w błocie, śniegu oraz na lodzie. Nie używaj w pobliżu innych pojazdów, w nocy lub warunkach ograniczonej widoczności.

Użytkownik powinien przestrzegać wszystkich obowiązujących przepisów prawa w odniesieniu do użytkowników towaru. Funkcje: pełna ochrona przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z zróżnicowanych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę.

pasuje do korzystania turystycznego i na co dzień np. Przy lekkim deszczu. Zasilanie: wymiary: Złożona: 110,00 x 43,00 x 50,00 cm Gotowa do jazdy: 110,00 x 43,00 x 115,00 cm Akcesoria w pakiecie: Hulajnoga elektryczna, Zasilacz Pozostałe atrybuty:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.