Menu

Hulajnoga elektryczna UGO Squbby 250W 8"

Cechy produktu

  • Producent UGo 

Opis

Postaw na całkowitą mobilnośćOdkryj wygodę przemieszczania się po mieście dzięki uGo Squbby 8, który pozwoli Ci na komfortową podróż z szybkością aż do 25km/h! Zastąp niewygodną komunikację miejską i zakorkowany ruch samochodowy nowoczesną hulajnogą elektryczną, która z zasięgiem do 18 kilometrów na jednym ładowaniu pozwoli Ci regularnie cieszyć się transportem XXI wieku.solidny silnik 250W - rozpędź się do 25 km/hUgo Squbby 8 został wyekwipowany w wysokiej jakości silnik elektryczny 250W, który w połączeniu z dopracowaną baterią potrafi rozpędzić Cię do prędkości 25km/h bez względu na to czy jesteś dzieckiem czy osobą dorosłą.

Oto hulajnoga elektryczna, która zabierze Cię do celu wydajnie na czas w zaskakująco błogim tempie.Przejedź 18 kilometrów na jednym ładowaniuHulajnoga elektryczna uGo Squbby 8 została wyekwipowana w wysokiej jakości baterię o obszernej obszerności 6Ah, co pozwala Tobie pokonać trasę choćby do 18 kilometrów na jednym ładowaniu.

Oznacza to dla Ciebie całkowitą wygodę podróży w dalekie miejsca nie martwiąc się czy starczy energii, by dotrzeć do celu.wyświetlacz LEDPrędkościomierz wyrażany w km/h, przebyty dystans oraz aktualny poziom baterii wszystkie te dane są dla Ciebie widoczne na wyświetlaczu LED, który został zamontowany na kierownicy uGo Squbby 8.

Widoczne informację są gwarancją wygodnej jazdy, dzięki której za każdym razem będziesz wiedział wcześniej, że bateria wymaga podładowania.Wysokiej jakości bateria 6 AhW uGo Squbby 8 zamontowana została optymalna bateria najwyższej jakości, która stanowi niezawodne serce Twojej hulajnogi elektrycznej.

progresywna technologia wykonania Li-ion w połączeniu z napięciem 36V, a także objętością 6Ah nie tylko umożliwia rozpędzenie Twojej osoby na hulajnodze do 25km/h,dodatkowo pokonać dystans 18 kilometrów na jednym ładowaniu.

Jej czas pełnego ładowania to zaledwie 5h!Reguluj szybkość 3 biegamiSkalibruj prędkość poruszania się zgodnie z aktualnymi warunkami na trasie lub zwyczajnie z Twoimi preferencjami. Oprócz regulacji szybkości za pomocą manetki, do dyspozycji dostajesz też 3 biegi 1 pozwala rozpędzić się do 6km/h, 2 do 18km/h, a 3 do aż 25km/h!

poziomy prędkości gwarantują Tobie adekwatną szybkość poruszania się na uGo Squbby 8. Zawsze.Hamowanie z eABS + hamulec mechanicznyUgo Squbby 8 posiada elektryczny hamulec, który zwalnia pracę silnika.

technologia eABS umożliwia stopniowe, wygodne i na ogół - bezpieczne dla Ciebie - hamowanie hulajnogi elektrycznej. Oprócz tego do dyspozycji oddany jestklasyczny hamulec mechaniczny w postaci elastycznego i wytrzymałego błotnika tylnego.

ponadto hamowanie odznacza się mruganiem tylnego, czerwonego podświetlenia LED.Wysokiej jakości opony 8 z HoneycombUgo Squbby 8 ma koła o wielkości 8 cali, które zostały wyekwipowane w postępowe, znamionujące się nad wyraz wysoką wytrzymałością opony.

stworzone zostały w technologii Honecomb, co oznacza,w środku znajduje się pianka z pęcherzykami powietrza. Kompozycja gwar...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.