Menu

Hulajnoga elektryczna UGO Squbby 300W 8,5"

Cechy produktu

  • Producent UGo 

Opis

Bądź przenośny jak nigdy dotądWykorzystaj progresywny środek transportu XXI wieku i przemieszczaj się luźno, w pełni wygodnie dzięki uGo Squbby 8,5. Ciesz się z pełnej kontroli jazdy dzięki 3 poziomom prędkości i przemieszczaj się z szybkością aż do 25km/h!

Dzięki możliwości przejechania 15 kilometrów na jednym ładowaniu, hulajnoga elektryczna nadzwyczajnie zastąpi Tobie samochód czy komunikację miejską na najróżniejszych dystansach w mieście.solidny silnik - rozpędź się do 25 km/hWysokiej jakości silnik o mocy 300W przy współpracy z odpowiednią baterią pozwala Tobie na rozwinięcie szybkości hulajnogi do 25 km/h niezależnie czy ważysz 50kg czy 90kg pozwala to Tobie na miłą jazdę w zaskakującym tempie.

Z uGo Squbby 8,5 masz pewność że dotrzesz do celu na czas.Zasięg 15 kilometrówPojemna bateria 5 Ah zezwala na długi czas pracy pod obciążeniem i zapewnia zasięg do 15 kilometrów na jednym ładowaniu. Tak szeroka wartość gwarantuje Tobie pełen komfort podróży i pewność, iż na hulajnodze dojedziesz nawet w bardziej odległe miejsca bez potrzeby ładowania jej w trakcie.kolorowy ekran LCDNa kierownicy wynajdziemy wyraźny, kolorowy ekran LCD, który informuje nas o szybkości poruszania wyrażanej w km/h, stanie baterii, przebytym dystansie, a także obecnie włączonym poziomie szybkości poruszania się.

wyświetlacz zagwarantuje pełny zakres informacji, który jest Tobie potrzebny do wygodnej jazdy, dzięki temu m.in. Nigdy nie będziesz zaskoczony rozładowaną baterią.nowoczesna bateria 5 AhW uGo Squbby 8,5 zaimplementowana została bateria najwyższej jakości, która jest solidnym sercem całego urządzenia.

stworzona w technologii Li-ion o pojemności 5 Ah nie tylko pozwala osiągać wysoką, interesującą prędkość 25 km/h i pokonywać dystans 15 kilometrów na jednym ładowaniu, ale przy współpracy z odpowiednią ładowarką - zagwarantuje pełne jej naładowanie już po 4h ładowania.Trzy poziomy szybkościDostosuj prędkość wedle swoich preferencji albo aktualnej trasy podróży.

Ugo Squbby 8,5 posiada aż 3 poziomy prędkości. Na pierwszym rozpędzisz się do 8km/h, na drugim 16km/h, na trzecim osiągniesz maksymalną szybkość 25 km/h. Taka kontrola daje możliwość ustawienia trafnej prędkości poruszania się.Hamulec bębnowyWysokiej jakości hamulec bębnowy zagwarantuje Tobie produktywne hamowanie w każdych warunkach.

Ugo Squbby 8.5 to pełne bezpieczeństwo i komfort zatrzymywania się dzięki potężnej manetce, która została adekwatnie umiejscowiona, żeby dostęp do niej był dla Ciebie nadzwyczaj wygodny.Wytrzymałe opony 8.5 z HoneycombHulajnoga elektryczna została zaopatrzona w progresywne opony o wielkości 8,5 cala, które charakteryzują się powiększoną wytrzymałością ogumienia.

w dodatku, specjalna konstrukcja Honeycomb w środku opony w postaci pianki z pęcherzykami powietrza nie tylko rozszerza komfort podróży,również uniemożliwia Ci złapanie gumy. Takie opony to gwarancja,zawsze dotrzesz do celu.Super mocna przednia lampa LEDZ uGo Squbby 8,5 możesz poruszać się w pełnej ciemności dzięki wbudowa...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.