Menu

Angular 2. Programowanie z użyciem języka TypeScript - YAKOV FAIN DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328336384 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Yakov Fain 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 456 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Tworzenie aplikacji w języku TypeScript z zastosowaniem frameworka Angular 2 jest dziś jednym z najwydajniejszych sposobów rozwijania średnich i dużych aplikacji internetowych. Takie aplikacje można bez problemu uruchamiać w każdej postępowej oglądarce, także na platformach przenośnych. Separacja kodu interfejsu od logiki aplikacji, prosta modularyzacja aplikacji, bezproblemowe przetwarzanie informacji asynchronicznych, nadzwyczajne narzędzia i progresywne elementy interfejsu użytkownika — to wyłącznie kilka z wielu zalet tandemu Angular 2 – TypeScript.

Ta książka jest przeznaczona dla programistów, którzy korzystają z Angular JS lub pracują z innym frameworkiem i potrafią kodować w JavaScripcie. Przedstawiono tu zagadnienia związane z danymi i widokami, interakcjami użytkowników z formularzami i komunikacją z serwerami, a także sposoby testowania i wdrażania aplikacji napisanej w Angular 2. Wyjaśniono działanie routera Angular, techniki wstrzykiwania zależności, wiązania i potoki. Nie zabrakło szczegółowego opisu korzystania z formularzy i komunikacji z serwerami. Co widoczne, autorzy położyli wielki nacisk na stosowanie prawidłowych praktyk w programowaniu.

Najważniejsze zagadnienia:

Przegląd architektury Angular 2 i metodyka budowy aplikacji
Składnia języka TypeScript i kompilacja kodu TypeScript na JavaScript (ECMAScript 5)
Programowanie reaktywne z obserwowalnymi strumieniami
Wzorzec projektowy Mediator i proces życia komponentu
Automatyzacja procesów kompozycji i wdrażania
Narzędzia i biblioteki przydatne w pracy z Angular 2
Angular 2: innowacyjne narzędzie dla najlepszych projektantów!

Yakov Fain — jest mistrzem Javy i autorem wielu książek o rozwijaniu oprogramowania. Jest na dodatek współzałożycielem dwóch firm: Farata Systems i SuranceBay. Fain chętnie prowadzi warsztaty, podczas których zdradza sekrety frameworku Angular i platformy Java.

Anton Moiseev — jest głównym programistą w firmie SuranceBay. Od 10 lat generuje aplikacje w technologiach Java i.NET. Koncentruje się na najkorzystniejszych praktykach technice internetowych. Prowadził dużo sesji szkoleniowych dotyczących frameworków Angular JS i Angular 2.

Tytuł oryginału: Angular 2 development with TypeScript
ISBN: 9788328336384
Kod paskowy: 9788328336384
Autorzy: Fain Yakov, Moiseev Anton
Tłumaczenie: Lachowski Lech
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20367
Miejscowość: Gliwice
liczba stron: 456
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 17.0x23.0cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 0.655
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.