Menu

Deep Learning. Praca z językiem R i biblioteką Keras - Francois Chollet, J. J. Allaire (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328347809 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Francois Chollet, J. J. Allaire 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2019 

Opis

W ostatnich latach byliśmy świadkami ogromnego postępu technik nienaturalnej inteligencji, uczenia maszynowego oraz uczenia głębokiego. Konsekwencje tego momentalnego rozwoju są odczuwalne w niemal każdej dziedzinie. Wydaje się, iż to jedna z tych technice, które powinny być dostępne dla jak najszerszej grupy ludzi. Dopiero wtedy uczenie głębokie wykorzysta w pełni swój potencjał i stanie się prawdziwym bodźcem rozwoju naszej cywilizacji. Co prawda na pierwszy rzut oka ta niesamowita technika może wydawać się wyjątkowo trudna i niełatwa do zrozumienia, warto jednak wykorzystać przystępne narzędzia, takie jak biblioteka Keras i język R, aby implementować mechanizmy uczenia głębokiego wszędzie tam, gdzie okażą się przydatne.

Ta książka jest perfekcyjnym przewodnikiem po technikach uczenia głębokiego. Poza wyczerpująco przedstawionymi podstawami wyszukasz tu zasady implementacji tych technik z zastosowaniem języka R i biblioteki Keras. Dzięki przystępnym wyjaśnieniom i poręcznym przykładom błyskawicznie zrozumiesz nawet bardziej nieprzystępne zagadnienia uczenia głębokiego. Poznasz koncepcje i dobre praktyki związane z tworzeniem mechanizmów analizy obrazu, przetwarzania języka naturalnego i modeli generatywnych. Przeanalizujesz ponad 30 przykładów kodu uzupełnionego skrupulatnymi komentarzami. Na skutek czego ekspresowo przygotujesz się do korzystania z uczenia głębokiego w rozwiązywaniu solidnych problemów.

W tej książce pomiędzy innymi:
podstawowe koncepcje sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i uczenia głębokiego
wprowadzenie do budowy i trenowania sieci neuronowych
uczenie głębokie w przetwarzaniu obrazów
modele generatywne stwarzające obrazy i tekst
perspektywy i ograniczenia uczenia głębokiego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.